Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Polski Maraton Artystyczny w Szczecinie!

Kiedy:
03/03/2018@08:00 – 19:00
2018-03-03T08:00:00+01:00
2018-03-03T19:00:00+01:00
Koszty:
290zł

Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni – firma, której założycielem i prezesem jest właśnie Monika Kluza – tworzy wiele inicjatyw dotyczących rozwoju młodzieży i pedagogów oraz sposobów edukowania w ogóle. Polski Maraton Artystyczny to jeden z projektów, którego tematyka przyciąga uwagę szczególnie – dotyczy on bowiem ściśle historii, kultury, tradycji i obyczajów naszego Kraju. Powstał on by poprzez plastykę, muzykę i taniec nie tylko dzieci bawić, ale i uczyć – w przypadku Polskiego Maratonu Artystycznego – tego, co dla każdego, także małego Obywatela, ważne – patriotyzmu. Istotną kwestią, jak niejednokrotnie podkreślała prezes Centrum, jest ta, iż Polski Maraton Artystyczny został włączony do projektu Niepodległa – w ramach którego w naszym kraju przez kilka lat odbywać się będą inicjatywy, dotyczące świętowania obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Program ten koordynowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Polski Maraton Artystyczny odbywa się „od morza aż do Tatr”. Najbliższa jego edycja zaplanowana jest w Szczecinie, 3 marca. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową https://www.maratonartystyczny.pl/. Warto zajrzeć, warto przyjść i być z nami! Edukacja dzieci i młodzieży jest ważna i dotyczy każdego z nas, bo każdy z nas ma wpływ na to, jak może wyglądać. „Kolorujemy polską edukację – dziękujemy, że jesteś z nami!”

Miejsce Maratonu:

Szkoła nr 59 w Szczecinie

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl