Polecamy

Wydarzenia

  Ładowanie Wydarzenia

  « Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

  Witaj szkoło – Targi Edukacyjne oraz Dziecięcy Pchli Targ

  07/09/2019 09:00 - 21:00

  |Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

  One event on 8/09/2019 at 12:00

  Targi Edukacyjne „Witaj szkoło” oraz szkolny Pchli Targ w Galaxy Centrum.

  W sobotę 7 września swoją ofertę przedstawią firmy organizujące zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży. Będą oferty kursów językowych, nauki pływania i tańca nowoczesnego, gimnastyki artystycznej oraz zajęć sportowych. Prezentacjom oferty na stoiskach będą towarzyszyły pokazy tańca, pokazy akrobatyczne i warsztaty naukowe.

  W niedzielę niehandlową 8 września,  zabawy podwórkowe, mini kącki dla najmłodszych, warsztaty z masą solną i malowanie buziaków.

  W niedzielę po raz pierwszy w Galaxy Centrum „Pchli Targ”, podczas którego wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami, będą mogły sprzedać, wymienić lub kupić zabawki, książki, gry.

  Warunkiem udziału w Pchlim Targu jako „Sprzedający” jest wcześniejsza rejestracja w punkcie informacyjnym Centrum (punkt będzie czynny także w niedzielę 8 września) i wpłata 10 zł na cel charytatywny do wystawionej tam specjalnej puszki Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci.
  Zgłoszenia na pchli targ będą przyjmowane w punkcie informacyjnym na parterze Galaxy Centrum do niedzieli 8 września do godz. 11.30.

  Dla każdego uczestnika będzie przygotowany stolik, na którym będzie można wystawić przyniesione przez siebie przedmioty.

  Szczegóły

  Data:
  07/09/2019
  Czas:
  09:00 - 21:00
  Wydarzenie Category:
  Wydarzenie Tagi:
  ,
  Strona internetowa:
  https://www.facebook.com/events/970795403254718/

  Miejsce

  CH Galaxy
  al. Wyzwolenia 18
  Szczecin,
  + Google Map

  Organizator

  CH Galaxy

Newsletter

Wydarzenia