Polecamy

Wydarzenia

  Ładowanie Wydarzenia

  « Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

  Śródmiejski piknik sąsiedzki

  03/08/2019 12:00 - 18:00

  Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców osiedli Centrum, Śródmieście Zachód i Turzyn do wspólnej zabawy podczas Śródmiejskiego pikniku sąsiedzkiego!

  W PROGRAMIE:
  12:00-16:00 Warsztaty dla dzieci
  Robimy makietę Śródmieścia
  Śledzimy przygody Śródmieściaka
  Do warsztatów można dołączyć w każdej chwili!

  13:00 Turniej gier podwórkowych
  Gry podwórkowe to sprawdzony sposób na spędzenie letniego popołudnia. Zapraszamy do zabawy, w której zagoszczą gry międzynarodowe, z bliższych i dalszych zakątków globu. Chociaż w różnych miejscach na świecie gry na świeżym powietrzu się różnią – gwarantujemy, że na wszystkich podwórkach celem jest dobra zabawa! Zgłoś swoją drużynę do udziału w grze miejskiej i poznajcie gry w bule, kubb, szklane kulki, boodo i wiele, wiele innych! Na uczestników czekają nie tylko emocje, ale również drobne upominki.
  Do udziału w grze zapraszamy wszystkich – młodszych i starszych. Grupy powinny składać się z 2-6 osób i minimum jednej osoby dorosłej.
  Rejestracja:
  do 2.08.2019 r. przez formularz https://forms.gle/vH1Kvo1gKJV6kude9
  w dniu wydarzenia w godzinach: 12:00-13:00 przy stoisku rewitalizacyjnym

  16:30 Koncert zespołu Jackpot

  Losowanie upominków
  Pocztą zostały do mieszkańców obszaru rewitalizacji wysłane pocztówki z zaproszeniem do wzięcia udziału w Pikniku. Każda osoba, która na odwrocie pocztówki wypisze życzenia dla Śródmieścia i przekaże ją prowadzącym stoisko rewitalizacyjnym weźmie udział w losowaniu nagród.

  Stoisko rewitalizacyjne
  Jeśli chcesz dowiedzieć, co zmieni się w najbliższym czasie w Twojej okolicy, jakie są plany na zagospodarowanie wnętrz kwartałów nr 8,9,25,38,39, jakie jeszcze projekty rewitalizacyjne są planowane w najbliższym czasie – odwiedź nasz punkt rewitalizacyjny dostępny podczas trwania całego Pikniku.

  Ponadto:
  Malowanie twarzy
  Konkursy z nagrodami
  Drobny poczęstunek

  Organizatorzy:
  OSWAJANIE SZTUKI i Utila

  Piknik realizowany w ramach projektu pn. „Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka Alei Wojska Polskiego w Szczecinie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 – Rewitalizacja Alei Wojska Polskiego w Szczecinie.

  Szczegóły

  Data:
  03/08/2019
  Czas:
  12:00 - 18:00
  Wydarzenie Tagi:
  ,
  Strona internetowa:
  https://www.facebook.com/events/415445762401424/

  Miejsce

  Park Generała Andersa Szczecin
  ul. Wojciecha
  Szczecin,
  + Google Map

Newsletter

Wydarzenia