Polecamy

Wydarzenia

  Ładowanie Wydarzenia

  « Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

  Spotkania z przewodnikiem po magicznym lesie

  13/10/2019 10:00 - 17:00

  Wyprawa z książką „Przewodnik po magicznym lesie. Legendy Puszczy Bukowej”
  Studio Legend zaprasza na dwa wydarzenia nad Jeziorem Szmaragdowym:

  Godz. 10 00 „W poszukiwaniu tajemnic Jeziora Szmaragdowego” – 2 godzinny spacer prowadzony przez Artura Giza-Zwierzchowskiego autora najbardziej tajemniczej książki tej jesieni „Przewodnik po magicznym lesie. Legendy Puszczy Bukowej”. W programie m.in.: poszukiwania zaginionego pałacu, piknik nad urwiskiem oraz przejście zagubionym tunelem.
  Biletem uczestnictwa w tym wydarzeniu jest posiadanie ze sobą egzemplarza wspomnianej książki. Wszyscy którzy nie zdążyli jeszcze jej nabyć będą mogli to zrobić na miejscu w niezwykłej scenerii Jeziora Szmaragdowego. Początek wydarzenia przy Szmaragd Cafe obok mostka nad Jeziorem Szmaragdowym ul. Kopalniana 2.

  Godz. 15 00 „Podróż do źródeł mocy” Wyprawa do rezerwatu Bukowe Zdroje przeznaczona dla tych którzy pragną wzmocnić swoje siły witalne. To kontemplacyjne doświadczenie grupowe ukierunkowane jest na budowanie głębokiego kontaktu z naturą i rozwijanie w uczestnikach sztuki czerpania z uniwersalnych sił przyrody. Spotkanie realizowane będzie w formule kameralnej grupy. Ze względu na niewielką liczbę miejsc, na to wydarzenie obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 513 960 012 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej kontakt@studiolegend.pl

  Szczegóły

  Data:
  13/10/2019
  Czas:
  10:00 - 17:00
  Wydarzenie Tagi:
  ,
  Strona internetowa:
  https://www.facebook.com/events/650641985344561/

  Miejsce

  Jezioro szmaragdowe
  Szczecin, + Google Map

  Organizator

  Studio Legend

Newsletter

Wydarzenia