Polecamy

Wydarzenia

  Ładowanie Wydarzenia

  « Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

  Śmieci czy nieśmieci?

  18/08/2019 11:00 - 13:00

  Szczecińska Jadłodzielnia zaprasza na kolejne warsztaty dla dzieci z serii „Śmieci czy nieśmieci”, które odbędą na terenie Szczecińskiego Bazaru Smakoszy.

  Wydarzenie to będzie częścią projektu pt. “Ratuję – Nie marnuję!”, który finansowany jest przez Program Społecznik na lata 2019-2021.

  Podczas warsztatów przekonujemy dzieci i ich rodziców, że śmieci niekoniecznie trzeba wyrzucać. Zachęcamy do tego, żeby wykorzystać je do kreatywnej zabawy, jako materiały do tworzenia nowych rzeczy i zabawek. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni, a przy okazji można spędzić z dziećmi czas, zaoszczędzić pieniądze i pomóc naszej planecie.

  W programie warsztatów już tradycyjnie własnoręcznie wykonane na starych prześcieradłach gry przestrzenne „Kółko i krzyżyk” oraz „Guzikowe pchełki”, tworzenie portfelików z kartonów po sokach i mleku, tworzenie lampionów z małych słoiczków oraz wykonanie gry zręcznościowej z plastikowych butelek po mleku. Do tego kolorowanki na temat segregowania śmieci i opowieści o niemarnowaniu – żywności, ubrań, zabawek oraz tego, co czasem wydaje nam się nadawać już tylko do śmieci.

  Szczegóły

  Data:
  18/08/2019
  Czas:
  11:00 - 13:00
  Wydarzenie Tagi:
  ,
  Strona internetowa:
  https://www.facebook.com/events/939817886361852/

  Miejsce

  Szczeciński Bazar Smakoszy
  ul. Chmielewskiego 18
  OFF Marina,
  + Google Map

  Organizator

  Jadłodzielnia

Newsletter

Wydarzenia