Polecamy

Wydarzenia

  Ładowanie Wydarzenia

  « Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

  Różany Ogród Sztuki – Letnia Fiesta Jazzowa

  28/07/2019 12:00 - 20:00

  Letnia Fiesta Jazzowa

  godz. 12.00- 13.00

  Michal Martyniuk Trio w składzie: Michal Martyniuk – piano, Bartek Chojnacki – kontrabas, Kuba Gudz – perkusja; zaprezentują materiał z ostatniej płyty lidera “Nothing To Prove”, jak również nowe kompozycje.

  godz. 13.00-13.45

  Dnipro Jazz Combo (Ukraina) – utalentowani młodzi jazzmani z Konserwatorium Muzycznego z Dniepra, Jazz Sister Cities z naszym Szczecin Jazz, którzy w ramach współpracy międzynarodowej wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez The Jazz Brigade.

  godz. 13.45-14.30

  Nikola Lipska absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej o specjalności wokalistyka jazzowa, a także klasy skrzypiec Państwowej Szkoły Muzycznej w Grajewie.

  godz. 18.00-19.00

  Yakiv Tsvietinskyi Qunitet (Dniepr, Ukraina) jazzowy trębacz, który jest jednym

  z nowoczesnych głosów ukraińskiej sceny jazzowej. Jako kompozytor Głęboko zakorzeniony w muzyce klasycznej i modernistycznej. Yakiv tworzy utwory jazzowe o rozwiniętych złożonych fakturach, zachowując jednocześnie swobodę i spontaniczność improwizowanej natury jazzu. Jego styl trąbkowy łączy wpływy liryzmu Cheta Bakera, ruchu Clarka Terry’ego, dźwięku Tomasza Stańki i nieprzewidywalności Kenny’ego Wheelera.

  godz. 19.00-20.00

  Sylwester Ostrowski & The Jazz Brigade. W programie autorski program Brygady, który Ostrowski nazywa międzynarodowym dialogiem artystycznym, w którym znajdują się zarówno amerykańskie standardy jazzowe D. Brubecka jak i aranżacje muzyki polskiej – Chopin, Komeda, My Pierwsza Brygada.

  Szczegóły

  Data:
  28/07/2019
  Czas:
  12:00 - 20:00
  Strona internetowa:
  https://saa.pl/aktualnosc/rozany-ogrod-sztuki-w-lipcu

  Miejsce

  Różanka
  ul. Pawła Jasienicy 8
  Szczecin,
  + Google Map

  Organizator

  SAA
  Strona internetowa:
  https://saa.pl/

Newsletter

Wydarzenia