Polecamy

Wydarzenia

  Ładowanie Wydarzenia

  « Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

  Rodzinne warsztaty w lesie – Tradycyjna pisanka z… drewna

  07/04/2019 11:00 - 15:00

  Nadleśnictwo w Gryfinie zaprasza na wspólne, rodzinne, świąteczne przygotowania. W przytulnej chatce, w otoczeniu budzącej się do życia przyrody, przy drwach płonących w kominku, czekać będą liczne niespodzianki.  W tym roku zajmiemy się wyplataniem wiklinowych koszy i ….. to jeszcze tajemnica – mówią pracownicy Nadleśnictwa w Gryfinie.

  Zapisy przyjmowane są do dnia 2 kwietnia b.r. pod numerem telefonu (91) 416 20 71 – sekretariat Nadleśnictwa Gryfino (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00).

  UWAGA – Ilość miejsc jest ograniczona więc decyduje kolejność zgłoszeń. Z uwagi na charakter zajęć mogą w nich wziąć udział osoby od 14 roku życia (osoby niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych).

  Informacje dodatkowe – Organizatorem warsztatów jest Nadleśnictwo Gryfino z siedzibą w Gryfinie ul. 1 Maja 4. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizator zapewnia niezbędne materiały do wykonania rękodzieł będących przedmiotem warsztatów. Nadleśnictwo Gryfino nie zapewnia transportu na spotkanie (dojazd uczestników odbywa się na koszt własny). Organizator i podmioty współpracujące nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia losowe i nieszczęśliwe wypadki uczestników, mogące mieć miejsce w trakcie spotkania. Uczestnicy nie mogą domagać się od Organizatora pokrycia jakichkolwiek kosztów udziału w spotkaniu. Organizator zastrzega sobie prawo do wykonywania zdjęć z przebiegu warsztatów do celów promocji wydarzenia (w tym do umieszczenia na stronie internetowej Nadleśnictwa Gryfino www.gryfino.szczecin.lasy.gov.pl).

   

  Szczegóły

  Data:
  07/04/2019
  Czas:
  11:00 - 15:00
  Wydarzenie Tagi:
  ,
  Strona internetowa:
  http://www.gryfino.szczecin.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/bukowa-pisanka-20-1

  Miejsce

  wiata przy Ogrodzie Dendrologicznym w Glinnej
  Glinna, zachodniopomorskie + Google Map

  Organizator

  Nadleśnictwo Gryfino

Newsletter

Wydarzenia