Polecamy

Wydarzenia

  Ładowanie Wydarzenia

  « Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

  Godzina dla Twojej miejscowości!

  26/10/2018 00:00 - 28/10/2018 00:00

  Widzisz w swojej okolicy coś co wymaga zmiany? Chcesz zrobić coś dobrego dla innych? Masz godzinkę? – To świetnie! Zrób coś dobrego dla Twojej miejscowości!

  Zrealizuj swój pomysł na społeczne działanie w weekend między 26 a 28 października. Zbierz znajomych, przyjaciół, rodzinę i razem zróbcie dobrą akcję.

  Regionalne Centrum Wolontariatu i Stowarzyszenie POLITES zaprasza do udziału w akcji “Godzina dla Twojej miejscowości”. Przeznacz Godzinę dla Twojej miejscowości na zrobienie czegoś co wywoła czyjś uśmiech, co będzie społecznie pożyteczne, czy też coś czego brakuje i co przyda się mieszkańcom, także tym na czterech łapach. W akcji może wziąć udział każdy – dzieci, młodzież czy dorośli, osoby indywidualne i grupy uczniów, organizacje, instytucje, firmy.

  Akcja nawiązuje do organizowanej po raz siódmy “Godziny dla Szczecina”, w której mieszkańcy co rok realizują swoje pomysły na społeczne działania. W poprzednich latach uczestnicy m.in.: rozdawali przechodniom pierniczki i komplementy, sprzątali groby, zbierali karmę i robili domki dla bezdomnych zwierząt, rozdawali odblaski w ciemnych zaułkach, zagrali spektakl teatralny, śpiewali na ulicy i wiele więcej. W Godzinie dla Twojej miejscowości każdy może zrobić to co uzna za pomocne, potrzebne i pożyteczne.

  Aby wziąć udział w akcji Godzina dla Twojej miejscowości:
  ->wymyśl fajną inicjatywę społeczną
  -> zrealizuj ją wolontarystycznie, samodzielnie lub razem z innymi
  ->zrób zdjęcia z akcji, wyślij zdjęcia i krótką relację: biuro@polites.org.pl do środy 31.10.2018 r. do 12:00
  Więcej informacji i regulamin akcji znajdziesz na stronie
  http://pomorzepomoze.pl

  Akcja realizowana jest w ramach kampanii Pomorze Pomoże?!

  Szczegóły

  Start:
  26/10/2018 00:00
  Koniec:
  28/10/2018 00:00
  Wydarzenie Category:
  Strona internetowa:
  https://www.facebook.com/events/627198154341493/

  Miejsce

  Szczecin

Newsletter

Wydarzenia