Polecamy

Wydarzenia

  Ładowanie Wydarzenia

  « Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

  Bulwarove – wypoczynek, jedzenie i zabawa na Bulwarach

  07/09/2019 11:00 - 18:00

  |Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

  One event on 8/09/2019 at 10:00

  Znajdź pasję dla swojego dziecka na wrześniowym Bulwarove!

  Pierwszy weekend roku szkolnego będzie obfitował w rodzinne atrakcje na skwerze przy Nabrzeżu Starówka. Specjalnie dla rodziców i ich pociech organizatorzy wraz z wystawcami przygotowali szereg treningów i warsztatów. Najmłodsi będą mogli spróbować sił między innymi w aikido czy gotowaniu i poznać bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych organizowanych w Szczecinie. To okazja do odkrycia i rozwinięcia nowych talentów.

  Zarówno w sobotę, jak i niedzielę, skwer na Łasztowni będzie miejscem sportowej i kreatywnej zabawy. Emocje, jakich dostarcza gotowanie, poznamy podczas warsztatów kulinarnych organizowanych przez Kulinarny Rollercoaster. Przez cały dzień pod okiem specjalistów młodzi kucharze będą przygotowywać smaczne przekąski. Szkoła Pływania Ośmiorniczka wspólnie z dziećmi zapełni teren imprezy bańkami mydlanymi, a rodziców zaprosi do rozmów o bezpiecznej nauce pływania. Szczecińska Akademia Aikido przygotowała specjalne pokazy i warsztaty sztuki walki. Na miejscu będzie również Akademia Siatkówki MKS Piast Szczecin, która zarazi najmłodszych pasją do sportu i zaprosi na zajęcia organizowane w Szczecinie. W niedzielę w godz. 12:00-16:00 na pokład symulatora żaglówki udostępni Centrum Żeglarskie.

  Możliwości spędzenia czasu po szkole jest znacznie więcej. Przekonać się o tym będzie można na stoisku Szczecin dla dzieci, szczecindladzieci.net.pl, gdzie na rodziców czekać będzie pakiet informacji o zajęciach pozalekcyjnych organizowanych w Szczecinie, a na dzieci zajęcia plastyczne.

  Na Bulwarove nie zabraknie również sportowych emocji i rywalizacji. Fanów jazdy na rowerze zapraszamy do udziału w II Szczeciński Maraton Rowerowy na Łasztowni organizowanym przez Calypso Fitness Szczecin Galaxy (sobota 7.09, 12:00). Uczestnicy będą mogli nie tylko wystawić na próbę swoją kondycję, ale też wspomóc Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Szczecinie. Udział w maratonie jest bezpłatny. Organizator zachęca jednak, by w ramach „wpisowego” przynieść ze sobą karmę dla zwierzaków. Szczegóły i informacje o zapisach znaleźć można w wydarzeniu na Facebooku.

  Jeśli o (pół)maratonie mowa, w niedzielę o 11:00 ruszy czwarty, finalny już bieg Biegowe Bulwarove – biegi wzdłuż szczecińskich bulwarów. Uczestnicy pokonując po raz kolejny 5,27 km łącznie osiągną dystans półmaratonu. Oczywiście, bieg jest otwarty także dla osób, które wcześniej nie brały w nim udziału. Aby zdobyć drewniany medal z wizerunkiem jednego z Dźwigozaurów, wystarczy zakupić pakiet startowy… i przekroczyć linię mety. Rejestracja jest dostępna na stronie https://www.protiming24.pl/startmeta/bb419/?fbclid=IwAR2Aw9QOFRiXwGef2YzogxwXHQG2_2kvVY7IYH9vaGXWgke1s4rpXuV5d94. Po biegu przeprowadzony zostanie trening dla najmłodszych pod okiem trenerów klubu UKS MKL Szczecin.

  Pozostając przy aktywności fizycznej, na skwerze powstanie również strefa Decathlon Szczecin. Tam młodsi i starsi poćwiczą celność strzelając do bramki i zagrają w badminton.

  To wciąż nie wszystko. Na bulwarach po raz pierwszy zagości Strefa MINI pełna frajdy na Bulwarove z atrakcjami dla małych i dużych. Tor z samochodzikami MINI dla dzieci, gra z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości, prezentacja premierowego modelu… to tylko część propozycji przygotowanych na sobotę i niedzielę przez partnera Bulwarove – salon MINI Bońkowscy.

  Udział we wszystkich zajęciach podczas Bulwarove będzie bezpłatny.

  Szczegółowy program opublikujemy już wkrótce w wydarzeniu Bulwarove na Facebooku.

  Partnerem cyklu jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie, inwestor projektu „Czysta Odra w Szczecinie etap 2″.

  Szczegóły

  Data:
  07/09/2019
  Czas:
  11:00 - 18:00
  Wydarzenie Tagi:
  , , , ,
  Strona internetowa:
  https://www.facebook.com/events/854315461591183/

  Miejsce

  Bulwary Miejsce Spotkań
  Nabrzeże Starówka
  Szczecin,
  + Google Map

Newsletter

Wydarzenia