Atrakcje na weekend w skrócie. Wydarzenia są podlinkowane do kalendarza, gdzie znajdziecie szczegóły i kontakt do organizatora. Pamiętajcie, że kalendarz uzupełniany jest na bieżąco, dlatego warto do niego zaglądać codziennie.
Piątek (18.11.)
godz. 10.00 – 11.00 – Nie dość blada królewna – spektakl @ Teatr Lalek Pleciuga
godz. 13.15 – Wilk w owczej skórze @ Kino Pionier
Sobota (19.11.)
godz. 10.00 – 13.00 – „Sposób na Twoje dziecko” – warsztaty @ Jestem i Ja Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
godz. 10.00 – 12.00 – Rozgrzewająca kąpiel w dźwięku dla najmłodszych @ Fundacja Droga Wolna
godz. 10.30 – Sen Marudy (spektakl gościnny) @ Zamek Książąt Pomorskich
godz. 11.00 – BAJKI PANA BRZECHWY @ Teatr Rozmaitości Gwitajcie
godz. 11.00 – 11.30 – Mini spektakl muzyczny @ Centrum Edukacji i Rozwoju Bim Bam Bom
godz. 11.00 – 15.00 – Warsztaty Detektywistyczne @ Mały Inżynier
godz. 11.00 – Szczeciński Światowy Dzień Wcześniaka @ Trafo
godz. 11.00 – 16.00 – Wyczaruj Ośmiorniczkę dla Wcześniaka @ Trafo
godz. 11.30 – 13.00 – Sobotnie warsztaty @ Baw się i Buduj
godz. 13.15 – Wilk w owczej skórze @ Kino Pionier
godz. 12.00 – Dzieci rysują w muzeum: „Kolory piasku i morza” @ Muzeum Narodowe
godz. 12.00 – Miasto Nauki: O dwóch takich, co skroplili azot 2 @ Miasto Nauki, Muzeum Narodowe
godz. 12.00 – 13.30 – Warsztaty – robotyka Lego Education Wedo @ Robotfan
godz. 12.00 – 14.00 – Warsztaty rozwojowe dla dzieci „Lubię S(C)iebie” @ pin Ukryj mapę Pracownia Rozwoju Osobistego Skrzydła
godz. 12.00 – 18.00 – DZIEŃ ODKRYWCY W TOEE! @ TOEE
godz. 14.30 – 17.00 – „Sposób na Twoje dziecko” – warsztaty @ Jestem i Ja Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
godz. 16.00 – 16.45 – Rosnę – spektakl @ Teatr Lalek Pleciuga
godz. 17.00 – 19.00 – Kiermasz Książki Używanej podczas Festynu TPD @ SP 7
godz. 10.30 – Sen Marudy (spektakl gościnny) @ Zamek Książąt Pomorskich
godz. 11.00 – 11.30 – FiKa filozofuje. @ Kluboksięgarnia FiKa
godz. 11.00 – 11.45 – Rosnę – spektakl @ Teatr Lalek Pleciuga
godz. 12.00 – Pokazy Szalonego Profesora @ Muzeum Narodowe
godz. 13.15 – Wilk w owczej skórze @ Kino Pionier
godz. 14.00 – 16.00 – Kuchnia Malucha – warsztaty @ Eco Kids
godz. 16.00 – PCHŁA SZACHRAJKA @ Teatr Rozmaitości Gwitajcie
godz. 17.00 – Salonik Wiolinowy, czyli dziecko pod skrzydłami Filharmonii @ Filharmonia