Polecamy

VII Szczeciński Konkurs na Bombkę Bożonarodzeniową „Bombka Pełna Miłości”. – WYNIKI

    Dziękuję wszystkim dzieciom, rodzicom i opiekunom za udział w konkursie i wykonanie najpiękniejszych Bombek Pełnych Miłości❤️!
    Udział w konkursie wzięło 95 dzieci! Bombek jest ponad 100!
    Wszystkie ozdoby będzie można podziwiać i nabyć w dniach 7-8.12.2019r. w godz. 11.00 – 16.00 w trakcie trwania Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego , będziemy w namiocie na pl. Lotników. Każdy kto wrzuci dobrowolną kwotę do puszki na rzecz Tosi (zbieramy na aparat słuchowy) będzie mógł wybrać z choinki dowolną bombkę zrobioną przez dzieci!
    Dzięki fundatorom, każde dziecko zostanie nagrodzone!


    Nagrody przekazali:
    szczecindladzieci.net.pl
    Kulinarny Rollercoaster
    Manufaktura Twórcza Cytrynka
    Pracownia Robótkowo
    Szczecińska Sensoplastyka
    Bajkolandia
    Światłogień
    Pracownia Małego S_tworzenia Mozaika

    Wszystkie Dzieci zasługują na wielkie brawa i podziękowania:

    ❤️Milena Rak
    ❤️Iza Rak
    ❤️Marcel Pawlik
    ❤️Jaśko Fiedziuszko
    ❤️Jakub Wrzosek
    ❤️Piotr Olejnik
    ❤️Olo Dawid
    ❤️Ala Dawid
    ❤️Livia Majewska
    ❤️Bartosz Schill
    ❤️Zuzanna Wysocka
    ❤️Zuzanna Głogowska
    ❤️Alicja Maliszewska
    ❤️Aniela Bałach
    ❤️Zofia Matwińska
    ❤️Nina Królewicz
    ❤️Amelia Grochola
    ❤️Justyna Szczęśniak
    ❤️Dominik Górtowski
    ❤️Oskar Małyszko
    ❤️Anna Napadło

    ❤️SP 54 Oddział Przedszkolny „Tygryski”, wychowawca Weronika Wolińska
    – Zuzanna Borowska
    – Karol Gałecki
    – Borys Gudajczyk
    – Dmytro Kaleniuk
    – Maya Kaźmierczak
    – Anais Kołodziejczyk
    – Ksawery Kurzep
    – Dawid Malinowski
    – Jakub Michniewicz
    – Maja Milczarczyk
    – Wiktoria Nadolska
    – Julia Nowak
    – Nina Ostrowska
    – Hanna Podporska
    – Gabriela Rózga
    – Nikodem Rudzik
    – Julia Sęk
    – Adam Taudul
    – Vasyl Tokar
    – Vanessa Wojciechowska
    – Aurora Wołyniec
    – Paweł Wróblewski
    – Alex Żeno
    – Amelia Zielińska
    – Julia Żychowicz

    ❤️SP 10, opiekun uczestników Teresa Lemańska, Aleksandra Podleśna
    – Zuzanna Jóźwiak-Piórkowska
    – Hanna Krzysztofik
    – Zuzanna Listek
    – Amelia Koper
    – Zuzanna Rogut
    – Martyna Paszkowska
    – Maria Polasik
    – Iga Musik
    – Kinga Jasianek
    – Anna Rudawska
    – Zuzanna Kuligowska
    – Karolina Rezler

    ❤️SP 13 grupa przedszkolna Mali Odkrywcy, opiekun grupy Jagoda Filipiak
    – Oliwier Bociek
    – Diana Hreczuch
    – Julia Łaszkiewicz
    – Zuzanna Szymańska
    – Brunon Grabowski
    – Maksymilian Grabowski
    – Jan Świtała
    – Witold Kapusta
    – Patryk Skórzewski
    – Kilian Pilecki
    – Jakub Wierzbicki
    – Julia Małek
    – Zuzanna Protczak
    – Michał Polański
    – Krystian Rawski
    – Michał Natkaniec
    – Oliwier Włodarczyk
    – Zofia Końsko

    ❤️Szkoła Podstawowa „Słoneczna”, nauczyciel Klaudia Pałczyńska
    – Antoni Denderski
    – Maja Knaszewska
    – Mieszko Kędzierski
    – Kacper Melon
    – Marcel Owsiński
    – Hanna Ostrowska
    – Mikołaj Dziermański
    – Agnieszka Siedlecka
    – Bartek Kucharski
    – Kaja Kuczyńska

    ❤️SP 3 Oddział Przedszkolny grupa „Misie”, opiekun grupy Nikola Paluszek
    – Zofia Piszcz
    – Jakub Biskupski
    – Anna Zalewska
    – Wiktoria Piechnik
    – Leon Werakso
    – Nela Zenka
    – Weronika Zaborska
    – Hanna Hawrylik
    – Nikodem Wiśniewski

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

     

Newsletter


Widget not in any sidebars
Dodaj wydarzenie

Wydarzenia