Atrakcje na weekend: WOŚP!, Ukryta Wystawa, Zwiedzanie Filharmonii, Bal Karnawałowy, spektakle, warsztaty ceramiczne, sensoplastyka i wiele innych. Wydarzenia podlinkowane są do kalendarza, tam znajdziecie szczegóły.
Wpis weekendowy będzie na bieżąco uzupełniany.
Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe, zaglądnijcie do zakładki Półkolonie, znajdziecie tam propozycje półkolonii zimowych.
Uśmiechniętego weekendu!
PIĄTEK (27.01.)
godz. 11.00-14.00 – Impreza na plaży, Sensoplastyka dla najmłodszych / Aktywna Mama i Dziecko, ul. Małopolska 4
godz. 15.00 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 15.00 – Zwiedzanie Filharmonii / ul. Małopolska 48
godz. 16.30 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 17.00-19.00 – Wyjątkowa twórczość Kasi Huzar-Czub / Pocztowa 19 – Kamienica w Lesie, ul. Pocztowa 19
godz. 18.00 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
SOBOTA (28.01.)
godz. 9.00-11.00 – Warsztaty weekendowe Eksperymenty 5-7 lat / Mały Inżynier, ul. Chodkiewicza 7/4
godz. 9.30 – Misiaczek – spektakl / Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34
godz. 10.00 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 10.00-16.00 – Puszczańska włóczęga… / Legendziarz, Puszcza Bukowa
godz. 11.00 – Spotkanie z logopedą „Słowa mają moc” / MBP filia nr 7, pl. Matki Teresy z Kalkuty 8
godz. 11.00-12.00 – Zwierzęta polarne – sensoryczna grupa zabawowa 3-6 / Sensoplaneta, B. Śmiałego 14D/u2
godz. 11.30-13.30 – Warsztaty weekendowe Eksperymenty 8-11 lat / Mały Inżynier, ul. Chodkiewicza 7/4
godz. 11.30-13.00 – Warsztaty / Language Universe, ul. Ks. Warcisława I 20, biuro 3
godz. 12.00 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 12.00-13.00 – Bal Karnawałowy dla dzieci / Dom Kultury Krzemień, ul. Krzemienna 10
godz. 12.00 – 7. rocznica otwarcia Centrum Dialogu Przełomy / zwiedzanie, pl. Solidarności 1
godz. 13.30-15.30 – Bal Karnawałowy dla dzieci / Dom Kultury Krzemień, ul. Krzemienna 10
godz. 13.30-14.30 – Zwierzęta polarne – sensoryczna grupa zabawowa 1-3 / Sensoplaneta, B. Śmiałego 14D/u2
godz. 14.00 – „W magazynie św. Mikołaja” / 13 muz, pl. Żołnierza Polskiego 2
godz. 14.45-16.20 – Pimi z krainy tygrysów / film familijny / Kino Pionier, al. Wojska Polskiego 2
godz. 16.00-18.00 – Bal Karnawałowy dla dzieci / Dom Kultury Krzemień, ul. Krzemienna 10
NIEDZIELA (29.01.)
godz. 9.30 – Ślimak – spektakl / Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34
godz. 10.00-21.00 – 31 Finał WOŚP – GOKSiR Przecław, ul. Rekreacyjna 1, Przecław
godz. 11.00 – W niedzielę TWORZĘ SIĘ! Ukryta Wystawa / Galeria Tworzę się!, pl. Żołnierza Polskiego 2
godz. 12.00 – „Złota Rybka” – spektakl dla dzieci w ramach 31. finału WOŚP / Roofa GH Turzyn, al. Boh. Warszawy 42
godz. 12.45 – W niedzielę TWORZĘ SIĘ! Ukryta Wystawa / Galeria Tworzę się!, pl. Żołnierza Polskiego 2
godz. 13.00-20.00 – 31 Finał WOŚP – Szczecin – Finał Miejski / Ogrody Śródmieście, ul. Wielkopolska 19
godz. 14.00-17.00 – Północ Szczecina gra dla WOŚP / ul. Władysława Nehringa 69
godz. 14.30 – W niedzielę TWORZĘ SIĘ! Ukryta Wystawa / Galeria Tworzę się!, pl. Żołnierza Polskiego 2
godz. 14.45-16.20 – Pimi z krainy tygrysów / film familijny / Kino Pionier, al. Wojska Polskiego 2