Atrakcje na weekend: 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci, Imieniny Bogusława i Święto Jabłka, Święto Gryfa 2022, Drzewiej – Pamięć Szczecińskich Drzew 2.0 , warsztaty ceramiczne, kino i wiele innych, które znajdziecie poniżej.
Wydarzenia podlinkowane są do kalendarza, tam znajdziecie szczegóły.
Kalendarz uzupełniany jest na bieżąco.
Weekendu pełnego atrakcji!
PIĄTEK (23.09.)
godz. 11.30 – Sensoplastyka – Leśna przygoda / Natino, ul. Modra 22
godz. 15.00 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 15.40 – Guliwer – film / Kino Pionier, al. Wojska Polskiego 2
godz. 16.00-18.45 – Warsztaty pokazowe Mały Inżynier / Mały Inżynier, ul. Chodkiewicza 7/4
godz. 16.30 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 18.00 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 21.00-00 – Iluminacja budynku [MUSIC.DESIGN.FORM 2022] / Filharmonia, ul. Małopolska 48
SOBOTA (24.09.)
godz. 10.00-12.00 – Weekend Family Tenis – bezpłatne zajęcia dla dzieci i rodziców /Szczeciński Klub Tenisowy, al. Wojska Polskiego 127
godz. 10.00 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 10.00-12.10 – Family books – warsztaty z książką anglojęzyczną dla najmłodszych / 13 muz, pl. Żołnierza Polskiego 2
godz. 10.00-12.00 – Z wizytą w Japonii. Katana i wakizashi . Warsztaty dla dzieci / Muzeum Narodowe, ul. Wały Chrobrego 3
godz. 10.00-13.00 – Warsztaty biżuteryjne / Stacja Akademia Rozwoju, ul. Lelewela 8a
godz. 10.00-10.45 – Warsztaty teatralne „Kolory” / Teatr Lalek Pleciuga, pl. Teatralny 1
godz. 10.00-12.00 – Kreatywna Sobótka Artystyczna „Domkowo” / Centrum Edukacyjne Patrycji Durkin, ul. Unii Lubelskiej 25
godz. 11.00-12.30 – Warsztaty w Fabryce Inspiracji / Fabryka Inspiracji, ul. Śląska 52a/U1
godz. 11.00-13.00 – Transgraniczne Spacery Miejskie / Szczecin
godz. 11.00-18.00 – Czas na podróż – Pałac Młodzieży Dzieciom / Galeria Kasakada (poziom -1), al. Niepodległości 36
godz. 11.00-12.00 – Powitanie jesieni- zajęcia sensoryczne dla dzieci 3-6 / Strefa Mamy i Dziecka, B. Śmiałego 14D/u2
godz. 11.00 – 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci / Klub Delta – filia Miejskiego Ośrodka Kultury , ul. Racławicka 10
godz. 11.00-12.30 – Warsztaty teatralne „Kolory” / Teatr Lalek Pleciuga, pl. Teatralny 1
godz. 12.00 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 12.00-15.00 – Drzewiej – Pamięć Szczecińskich Drzew 2.0 /Kooperatywa Łaźnia, ul. Koński Kierat 14/15, Ip.
godz. 12.00-19.45 – Warsztat z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami – SOWY /Ministerstwo Magii, Ściegiennego 7 (róg Piastów)
godz. 12.00-16.00 – Festyn Rodzinny / skwer im. Janiny Szczerskiej (przy. pl. Kościuszki)
godz. 13.00 – 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci / Klub Delta – filia Miejskiego Ośrodka Kultury , ul. Racławicka 10
godz. 13.00-22.00 – Festyn na 50-lecie włączenia Płoni-Śmierdnicy-Jezierzyc do Miasta Szczecin / plac rekreacyjny przy ul. Kołbackiej Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce
godz. 14.00-21.00 – Święto Gryfa 2022 / Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34
godz. 15.40 – Guliwer – film / Kino Pionier, al. Wojska Polskiego 2
godz. 17.00-21.00 – Imieniny Bogusława i Święto Jabłka / Deptak Bogusława
godz. 21.00-00.00 – Iluminacja budynku [MUSIC.DESIGN.FORM 2022] / Filharmonia, ul. Małopolska 48
NIEDZIELA (25.09.)
godz. 9.00-15.00 – Gumieniecki Jarmark nad Jeziorkiem Słonecznym / Jeziorko Słoneczne, (od strony ul. Derdowskiego)
godz. 10.00-15.00 – Bazarek Dziecięcy / OFF Marina, ul. Chmielewskiego 18
godz. 10.30-11.15 – „Głowa mała: Tempo” – spektakl dla dzieci od 1 do 6 lat / 13 muz, pl. Żołnierza Polskiego 2
godz. 11.00 – Niezłe ziółka – spektakl dla młodzieży / Teatr Lalek Pleciuga, pl. Teatralny 1
godz. 11.00-13.00 – Poszukiwanie jesieni z Ciotką Paprotką / Dzieciaku, chodź do parku! / park Noakowskiego
godz. 11.00 – 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci / Klub Delta – filia Miejskiego Ośrodka Kultury , ul. Racławicka 10
godz. 12.00-17.00 – Święto Gryfa 2022 / Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34
godz. 12.00-12.45 – „Głowa mała: Tempo” – spektakl dla dzieci od 1 do 6 lat / 13 muz, pl. Żołnierza Polskiego 2
godz. 12.00-17.00 – Imieniny Bogusława i Święto Jabłka / Deptak Bogusława
godz. 13.00 – 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci / Klub Delta – filia Miejskiego Ośrodka Kultury , ul. Racławicka 10
godz. 15.40 – Guliwer – film / Kino Pionier, al. Wojska Polskiego 2
godz. 16.00 – Wędrujące pudło / Dzieciaku, chodź na podwórko! / Śródmieście
godz. 21.00-00.00 – Iluminacja budynku [MUSIC.DESIGN.FORM 2022] / Filharmonia, ul. Małopolska 48