Atrakcje na weekend: XXII Kiermasz Książki Przeczytanej, Święto Śródmieścia, premiera w Teatrze Lalek Pleciuga, 10 urodziny SUPERBOHATERÓW!, warsztaty ceramiczne, kino.
Wydarzenia podlinkowane są do kalendarza, tam znajdziecie szczegóły.
Kalendarz uzupełniany jest na bieżąco.
Oczywiście gorąco zapraszam na Kiermasz Książki!
Udanego i ciepłego weekendu!
PIĄTEK (16.09.)
godz. 15.00 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 16.30 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 16.30-17.30 – Zajęcia hip-hop dla dzieci 4-6 lat w języku angielskim / Szkoła Tańca Milagro, ul. Tkacka 64 A
godz. 17.00 – Niezłe ziółka – premiera / Teatr Lalek Pleciuga, pl. Teatralny 1
godz. 18.00 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 19.00 – Święto Śródmieścia 2022 / Śródmieście
SOBOTA (17.09.)
godz. 9.00-14.30 – Warsztaty pokazowe Mały Inżynier / Mały Inżynier, ul. Chodkiewicza 7/4
godz. 9.30-18.00 – Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo. Bezpłatne warsztaty z programowania / al. Piastów 1
godz. 10.00 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 10.00-10.45 – Sensoplastyka w Bim Bam Bom /CEiR Bim Bam Bom, ul. Piłsudskiego 20 /1
godz. 10.00 – Dni Otwarte / Akademia Twórczego Rozwoju Bystrza, ul. Duńska 67a/1
godz. 11.00-13.00 – Transgraniczne Spacery Miejskie
godz. 11.00-14.00 – XXII Kiermasz Książki Przeczytanej / Teatr Lalek Pleciuga, pl. Teatralny 1
godz. 11.00-11.45 – Tettere bliżej dzieci i rodzin ze Śródmieścia / Dom Skandynawski, ul. Monte Cassino 6
godz. 11.00-12.00 – Dzień Kropki – zajęcia sensoryczne dla dzieci 1-3 / Strefa Mamy i Dziecka, B. Śmiałego 14D/u2
godz. 12.00 – Dni Otwarte / Akademia Twórczego Rozwoju Bystrza, ul. Duńska 67a/1
godz. 12.00 – Warsztaty ceramiczne dla dzieci / Pracownia Ceramiczna Kermeet, ul. Miejska 4/3 Warszewo
godz. 12.00-14.00 – Egzotyka w centrum miasta / ul. Jagiellońska 61
godz. 12.00 – 10 urodziny Ligi Superbohaterów / Hala Odra, ul. Heyki 19, wejscie od ulicy Targowej
godz. 12.15-13.00 – Tettere bliżej dzieci i rodzin ze Śródmieścia / Dom Skandynawski, ul. Monte Cassino 6
godz. 14.00-20.00 – Pożegnanie lata w CH Ster / CH Ster, ul. Ku Słońcu 67
godz. 14.00 – Dni Otwarte / Akademia Twórczego Rozwoju Bystrza, ul. Duńska 67a/1
godz. 14.05 – Guliwer – film / Kino Pionier, al. Wojska Polskiego 2
godz. 16.00 – Bieg dzieci w Pogoni za Yeti (rejestracja już zamknięta) / Szczecińska Gubałówka, ul. Lisiej Góry 5
godz. 16.00 – Niezłe ziółka – spektakl / Teatr Lalek Pleciuga, pl. Teatralny 1
godz. 17.00 – Alicja w Krainie Czarów – balet / Opera na Zamku, ul. Korsarzy 34
NIEDZIELA (18.09.)
godz. 9.30-18.00 – Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo. Bezpłatne warsztaty z programowania / al. Piastów 1
godz. 10.00 – Dni Otwarte / Akademia Twórczego Rozwoju Bystrza, ul. Duńska 67a/1
godz. 10.00-11.00 – Warsztaty pokazowe Mały Inżynier / Mały Inżynier, ul. Chodkiewicza 7/4
godz. 10.00-15.00 – Pchli Targ na Pogodnie / pl. im. Waleriana Pawłowskiego, ul. Brodzińskiego
godz. 10.30-17.00 – Festyn z okazji 125-lecia szczecińskiego tramwaju elektrycznego / Pętla tramwajowa – Osiedle Zawadzkiego, ul. Szafera
godz. 10.30-13.00 – Warsztaty edukacyjne w TOEE / TOEE, Zalesie 4
godz. 12.00-14.00 – Egzotyka w centrum miasta / ul. Jagiellońska 61
godz. 12.00 – Dni Otwarte / Akademia Twórczego Rozwoju Bystrza, ul. Duńska 67a/1
godz. 14.00 – Dni Otwarte / Akademia Twórczego Rozwoju Bystrza, ul. Duńska 67a/1
godz. 14.05 – Guliwer – film / Kino Pionier, al. Wojska Polskiego 2
godz. 17.00 – Alicja w Krainie Czarów – balet / Opera na Zamku, ul. Korsarzy 34