- To wydarzenie minęło.
Linia turystyczna
25/07/2021 15:56
Tramwaje historyczne będzie można podziwiać na trasie i wybrać się w niezwykłą podróż linią turystyczną 0 w każdą wakacyjną niedzielę.
Od 4.07 do 29.08.2021 r. uruchomiona będzie tramwajowa linia turystyczna 0 obsługiwana taborem historycznym. Linia kursować będzie wyłącznie w niedziele. Obowiązywać będzie na niej taryfa dla linii turystycznych. Cena biletu normalnego 3,50 zł, ulgowego 2,50 zł. Sprzedaż biletów odbywać się będzie bezpośrednio w pojazdach u konduktorów.
Trasa linii: Dworzec Główny – Nowa – Dworcowa – Brama Portowa – Krzywoustego – al. Bohaterów Warszawy – Wawrzyniaka – al. Wojska Polskiego – Arkońska – Las Arkoński – Niemierzyńska – al. Wyzwolenia – Piłsudskiego – al. Piastów – Pomorzany – Chmielewskiego – Kolumba – Dworzec Główny.
Obowiązywać będą przystanki: Dworzec Główny, Brama Portowa (10832), Plac Kościuszki, Plac Gałczyńskiego, Rondo Olszewskiego, Las Arkoński (tor zewnętrzny), Muzeum Techniki, Plac Rodła, Plac Grunwaldzki, Plac Szarych Szeregów, Plac Kościuszki, Pomorzany (peron linii 12), Dworzec Główny.
Godziny odjazdu z przystanku Dworzec Główny: 14:36, 15:56.
Źródło: zditm.szczecin.pl
Powiązane Wydarzenia
Tramwaje historyczne będzie można podziwiać na trasie i wybrać się w niezwykłą podróż linią turystyczną 0 w każdą wakacyjną niedzielę.
Od 4.07 do 29.08.2021 r. uruchomiona będzie tramwajowa linia turystyczna 0 obsługiwana taborem historycznym. Linia kursować będzie wyłącznie w niedziele. Obowiązywać będzie na niej taryfa dla linii turystycznych. Cena biletu normalnego 3,50 zł, ulgowego 2,50 zł. Sprzedaż biletów odbywać się będzie bezpośrednio w pojazdach u konduktorów.
Trasa linii: Dworzec Główny – Nowa – Dworcowa – Brama Portowa – Krzywoustego – al. Bohaterów Warszawy – Wawrzyniaka – al. Wojska Polskiego – Arkońska – Las Arkoński – Niemierzyńska – al. Wyzwolenia – Piłsudskiego – al. Piastów – Pomorzany – Chmielewskiego – Kolumba – Dworzec Główny.
Obowiązywać będą przystanki: Dworzec Główny, Brama Portowa (10832), Plac Kościuszki, Plac Gałczyńskiego, Rondo Olszewskiego, Las Arkoński (tor zewnętrzny), Muzeum Techniki, Plac Rodła, Plac Grunwaldzki, Plac Szarych Szeregów, Plac Kościuszki, Pomorzany (peron linii 12), Dworzec Główny.
Godziny odjazdu z przystanku Dworzec Główny: 14:36, 15:56.
Źródło: zditm.szczecin.pl