Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Wielki Mecz Gwiazdy dla Hospicjum 2018

Kiedy:
26/05/2018@17:00 – 20:00
2018-05-26T17:00:00+02:00
2018-05-26T20:00:00+02:00
Gdzie:
Stowarzyszenie "Siatkarze dla Hospicjum"/Netto Arena
Władysława Szafera
Szczecin
Polska

Jak co roku w meczu udział wezmą wielkie gwiazdy sportu, zarówno te na co dzień związane z siatkówką, jak i te, które pragną sprawdzić się w niecodziennej dla siebie roli. W poprzednich edycjach meczu swój udział wzięły takie osobistości jak Mariusz Wlazły, Krzysztof Ignaczak, Małgorzata Glinka – Mogentale czy Ania Werblińska. Siatkarzy i siatkarki co roku dzielnie wspierają skoczkowie narciarscy w osobach Maćka Kota, Kamila Stocha, czy Piotrka Żyły. Również w tym roku spodziewamy się wizyty wielkich ludzi o ogromnych sercach, którzy pomimo oddzielającej ich siatki zrobią wszystko aby swoją grą i dobrą zabawą zapewnić kibicom zgromadzonym w hali dawkę pozytywnych emocji, a przede wszystkim wesprzeć podopiecznych ZHDD.

Podczas meczu, tradycyjnie wylicytować będzie można upominki przekazane przez sportowców. Całość środków zebranych podczas meczu zostanie przekazana na pomoc małym Podopiecznym szczecińskiego hospicjum.

Pamiętajcie, że kupując bilet, Wy również stajecie się bardzo ważną częścią tej imprezy!

Bilety dostępne na
https://meczgwiazd.szczecin.pl

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl