Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Warsztaty Weekendowe Eksperymenty Szalony Naukowiec

Kiedy:
21/10/2017@12:00 – 14:00
2017-10-21T12:00:00+02:00
2017-10-21T14:00:00+02:00
Gdzie:
Mały Inżynier ul. Chodkiewicza 7/4
Szczecin
Polska

Każde dziecko lubi eksperymentować !

Nic tak nie zachęci Twojego dziecka do nauki fizyki czy chemii jak samodzielne eksperymentowanie. Mali naukowcy przy pomocy bezpiecznych odczynników, szkła chemicznego, sprzętu do majsterkowania pod czujnym okiem instruktorów odkrywają prawa fizyki i chemii.

Poziom Szalony Naukowiec to dla dzieci prawdziwa szansa na poznanie zagadnień teoretycznych w praktyce. W ramach zajęć: doświadczenia oparte na odczynnikach, które każdy znajdzie w kuchni, budowa balonu na gorące powietrze, katapulty, fontanny Herona i wiele innych.

W planach m.in.:
wykrywanie skrobi
laserowy mikroskop
super glut
badanie pH
kolorowe drinki- badanie gęstości

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na weekendowe zajęcia dla dzieci Mały Inżynier. Spotkania obfitują w wiele atrakcji, dzięki którym dzieci pomysłowo spędzają sobotnie popołudnia. Zajęcia edukacyjne przygotowywane są tak, by wszyscy kursanci mogli aktywnie uczestniczyć w każdym spotkaniu. Warsztaty przeplatane są z konkursami oraz grami zespołowymi. Praktyczna strona nauki, preferowana przez Małego Inżyniera, zachęca kursantów do dalszego kształcenia i poszerzania swoich umiejętności praktycznych.

Weekendowe spotkania odbywają się w cztery kolejne soboty miesiąca (7,14,21,28 październik 2017r.)
Zajęcia dla dzieci od 8 – 13 lat.

Zapisu można dokonać przez stronę: www.malyinzynier.pl/terminy/szczecin

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl