Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

VII Festyn Rodzinny „U Pana Boga w Sercu”

Kiedy:
10/06/2018@10:30 – 18:00
2018-06-10T10:30:00+02:00
2018-06-10T18:00:00+02:00
Gdzie:
Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie
Bogurodzicy 3
Szczecin
Polska

Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie zaprasza na Festyn Rodzinny „U Pana Boga w Sercu”!

Znacie nasze Promyczki i Bazowiczów? To całe zamieszanie jest właśnie dla nich! Chcemy zapewnić dzieciakom fantastyczne wakacje i liczymy na to, że nam w tym pomożecie! Będziemy zbierać środki na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych naszych podopiecznych ze Świetlicy Środowiskowej „Promyczek” i Klubu Młodzieżowego „Baza”.
Na festyn zapraszamy małych i dużych. Zabierzcie dzieci, rodzinę, znajomych, rodziców, dziadków, męża, żonę i wszystkie pociotki! Zapewnimy Wam coś na ząb — nasi wolontariusze upieką masę słodkości i będą grillować małe co nieco na ogniu. Zadbamy o Wasze zdrowie fizyczne podczas zawodów sportowych, zabaw ruchowych, ćwiczeń na ergometrach i innych aktywności na świeżym powietrzu! Młodzi lekarze i studenci zapewnią opiekę medyczną, doradzą i sprawdzą Wasz stan zdrowia. Każdy mól książkowy znajdzie białe kruki na naszym kiermaszu książek. Na scenie zatańczymy, zaśpiewamy i porwiemy Was do zabawy. Pomalujemy Wam buzie, zapleciemy warkocze i rozstawimy dla Was dmuchańce. Rozdamy Wam wspaniałe nagrody podczas loterii fantowej, a na koniec podarujemy Wam wyjątkowy rower górski, ufundowany przez naszego sponsora!

W imieniu Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, Stowarzyszenia Razem, Świetlicy Środowiskowej „Promyczek” i Klubu Młodzieżowego „Baza” zapraszamy do samego serca miasta — tam 10 czerwca wspólnie zamienimy Park Andersa w krainę zabawy i radości!

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl