Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Tydzień Godnego Porodu w Szczecinie – Kino dla Mam.

Kiedy:
25/05/2018@16:00
2018-05-25T16:00:00+02:00
2018-05-25T16:15:00+02:00
Gdzie:
Fundacja „Macierzanka” ul. Limby 35/2
Szczecin
Polska

Fundacja Rodzić po Ludzku po raz drugi organizuje Tydzień Godnego Porodu – ogólnopolski cykl wydarzeń lokalnych dla kobiet w ciąży i par oczekujących dziecka. Tegoroczny Tydzień odbędzie się pod hasłem „Plan porodu – poznaję moje potrzeby i prawa”.

Wspólnie z położnymi, doulami, instruktorkami szkół rodzenia, promotorkami karmienia piersią, doradczyniami laktacyjnymi, osobami, którym bliska jest idea „rodzenia po ludzku”, w kilkudziesięciu miastach i miasteczkach w Polsce zorganizowanych zostanie kilkaset bezpłatnych wydarzeń o tematyce okołoporodowej. W dniach 21-27 maja lokalne aktywistki będą mówić o standardach opieki okołoporodowej oraz o planie porodu – czym jest i dlaczego warto go mieć. Po to, by kobiety w Polsce wiedziały, że zgodnie z prawem mogą rodzić w zgodzie z własnymi potrzebami.

W Macierzance organizowane są dwa spotkania:

21 maja – poniedziałek o godz. 17:15 – Po co mi plan porodu?!
25 maja – piątek – godzina 16:00 – Kino dla Mam.

Wszystkie spotkania będzie łączyło jedno – będą dostarczać konkretnej wiedzy i przekazywać wizję porodu, jako pięknego i umacniającego wydarzenia. Będą wracać do tego, co naturalne i instynktowne, przypominać, że to kobieta zna swoje ciało najlepiej.”

Zajęcia prowadzi Nina Kwaśniewska – promotorka karmienia piersią. W szkole rodzenia przygotowuje pary do najważniejszego wydarzenia w ich życiu – do godnego spotkania z maleństwem.

Mama Kaliny i Jana, którzy mogli urodzić się w domu.

Zapisy? Pytania?
kontakt@macierzanka.org
tel.: 600 99 42 10

Warsztaty odbywają się w siedzibie Macierzanki na Warszewie, ilość miejsc – 10 na każdy warsztat.

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl