Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Teatr dla Dzieci „Brzydal”

Kiedy:
08/04/2018@13:00
2018-04-08T13:00:00+02:00
2018-04-08T13:15:00+02:00
Gdzie:
Dom Kultury Klub Skolwin
Stołczyńska 163
Szczecin
Polska
Koszty:
Bez opłat

Dom Kultury Klub Skolwin zaprasza na Teatr dla Dzieci „Brzydal”. Spektakl w wykonaniu Agencji Artystycznej „Onomatopeja”.

„Brzydal”

Adaptacja lubianej i rozpalającej dziecięcą wyobraźnię bajki dla dzieci „Brzydkie Kaczątko”. Spektakl opowiada o zagubionym pisklaku, który wędrując po lesie próbuje znaleźć przyjaciół i prawdę o sobie samym. Nie jest mu łatwo, bo część zwierząt nazywa go brzydalem a on sam, nie wie jak właściwie wygląda. Dzięki „Brzydalowi” dzieci przeżywają niezwykłą przygodę, a tytułowy bohater wzrusza i bawi. Jego podróż uczy wiary w siebie, opowiada o ważnych sprawach i o tym, że wygląd wcale nie jest najważniejszy a tak samo istotne jak to kim się jest, jest to, kim chce się być.

W spektaklu gra dwoje aktorów, ale postaci jest znacznie więcej. Jeden z artystów wciela się aż w trzy postacie! Pomagają nam pacynki, instrumenty muzyczne. Podczas przedstawienia wykorzystana zostaje autorska, ilustracyjna muzyka i śpiewane są piosenki na żywo.
Spektakl odpowiedni dla dzieci w wieku 3 – 10 lat.

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl