Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Tajemnicza PRZESTRZEŃ_projektowanie nowej wystawy

Kiedy:
10/03/2018@12:00 – 14:00
2018-03-10T12:00:00+01:00
2018-03-10T14:00:00+01:00
Gdzie:
Przepraszam Tworzę się.
plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin
Polska
Koszty:
Bez opłat

Tym razem galeria TWORZĘ SIĘ zaprasza dzieci i młodzież do zabawy w projektantów i do współtworzenia najnowszej wystawy. Szukamy zaskakujących i ciekawych pomysłów. Najlepsze zamierzamy zrealizować. Może znajdzie się miejsce na łąkę marzycieli, szałas wyznań czy ścianę śmiechu? Dzieciom zapewne nie zabraknie pomysłów, a nam wyzwań w ich realizacji.
Do poprowadzenia młodych twórców zaprosiliśmy grupę KODA Kids, specjalizującą się w realizacji warsztatów architektonicznych.

Prowadzenie: Edyta Waszak, Aleksandra Rus (KODA Kids)
Wiek uczestników: 8-14 lat

Grupę KODA Kids tworzą absolwentki Politechniki Szczecińskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka, zajmujące się realizacją warsztatów architektonicznych dla dzieci i młodzieży, a także prowadzące własną pracownię architektoniczną.

Wstęp wolny. Ilość miejsc jest ograniczona
Zapisy:tworzesie@gmail.com

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Eksperymentalne Place Zabaw w Szczecinie” i są zapowiedzią najnowszej przestrzeni twórczej –TAJEMNICZEGO OGRODU. Koncepcja opiera się na wykreowaniu i udostępnieniu mieszkańcom Szczecina oraz regionu interaktywnych przestrzeni twórczych nawiązujących do różnych dziedzin sztuki. Przygotowaniem „placów” zajmują się zaproszeni do projektu artyści, animatorzy oraz młodzi mieszkańcy miasta i regionu.

Organizatorzy: Fundacja Las Sztuki, Dom Kultury 13 muz.
Projekt współfinansowany jest przez Miasto Szczecin.

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl