Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Strefa Wooded Kids / Wooded City Szczecin 2018

Kiedy:
23/06/2018@12:00 – 18:00
2018-06-23T12:00:00+02:00
2018-06-23T18:00:00+02:00
Gdzie:
Wooded i Szczecińska Agencja Artystyczna
Tadeusza Apolinarego Wendy 14
70-655 Szczecin
Polska

Wooded City Szczecin 2018 to nie tylko muzyka! To przede wszystkim atrakcje dla całych rodzin od wczesnych godzin popołudniowych! Strefa Wooded Kids usytuowana będzie w bezpośrednim sąsiedztwie festiwalu, przy ul. Tadeusza Apolinarego Wendy!

W planie:
– zajęcia jogi dla dzieci, w dwóch grupach wiekowych- dzieci młodsze i starsze, prowadzone przez instruktorkę Anię Masalę z Namaste Joga
– warsztaty plastyczne – niezapomniana lekcja kreatywności i szaleństwa wyobraźni. Marta Madej, która tworzy z papieru prawdziwe dzieła sztuki zabierze dzieci w świat stworzony z papieru, kartonów, nauczy technik obchodzenia się z różnymi materiami plastyczny- mi i pokaże jak można recyklingować przedmioty i dawać im „nowe życie”
– warsztaty muzyczne – zmysły słuchu i wyobraźni muzycznej rozbudzi u dzieci Tomek Tomaszewski i animatorzy, którzy przygotowują dla dzieci blok warsztatów muzyczno- dźwiękowych. To będzie prawdziwa uczta muzyczna jak przystało na małych uczestników WOODED city! W programie warsztatów m.in.: opowieść o tym czym jest muzyka elektroniczna, jak powstaje, rodzaje instrumentów, sampling, własnoręczne sprawdzanie instrumentów, wspólne jam session na przygotowanych instrumentach, zabawa w sampling i przetwarzanie głosów.
– warsztaty z produkcji muzyki – w tajniki podstaw tworzenia muzyki za pomocą różnego rodzaju syntezatorów wprowadzi uczestników artystka występująca na festiwalu – An On Bast!

Do strefy Wooded Kids zapraszamy dzieci od 0 do 12 lat wraz z opiekunami, wstęp do strefy gwarantuje nabycie cegiełki na rzecz psiaków i kotów ze szczecińskiego schroniska!

Przez cały czas trwania strefy dla najmłodszych i najmniejszych uczestników (0-2 lata) i ich opiekunów będzie otwarta przestrzeń chilloutu i zabaw rozbudzających zmysły, prowadzona przez dwoje animatorów;

Oficjalne wydarzenie Wooded City Szczecin 2018:
Wooded City Szczecin 2018

Bilety na festiwal dostępne tutaj:
https://www.biletomat.pl/imprezy/wooded-city-szczecin-2018-6107/

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl