Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Różanka Dzieciom

Kiedy:
21/07/2018@11:00
2018-07-21T11:00:00+02:00
2018-07-21T11:15:00+02:00
Gdzie:
Ogród Różany
Pawła Jasienicy 8
70-001 Szczecin
Polska
Koszty:
Bez opłat

„Animacja i film” – spotkanie poświęcone będzie filmowi i animacji. W części praktycznej warsztatów zostanie zaprezentowany przykład animacji  poklatkowej (wycinanka, plastelina), realizowanej pod kamerą. Uczestnikom zostaną przedstawione także możliwości kreowania animowanych światów, które mają nieograniczone możliwości ekspresji jak i plastyki. Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się na wybranych przykładach filmowych jakie są możliwości animacji oraz jak ich mogą używać także sami domu.
„Koronka koniakowska” –zaproszone koronczarki z Koniakowa pokażą zainteresowanym, jak się hekluje, czyli szydełkuje. Zapoznają  z podziałem i technikami wykonywania koronek (szydełkowe, igłowe, klockowe, siatkowe, frywolitki, teneryfowe).
„Superbohaterki. Świat i wielkie odkrycia” Małgorzata Frąckiewicz – Przy wspólnym czytaniu poznamy sylwetki czternastu niezwykłych kobiet, które zmieniły świat. Zapoznamy ciekawostki i informacje z przeróżnych dziedzin nauki. Wykonamy zadania i doświadczenia dzięki czemu odkryjemy świat na własną rękę w miejskim parku w Szczecinie.
źródło: https://saa.pl

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl