Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Premiera płyty „I żyli długo i w Szczecinie”

Kiedy:
13/08/2017@19:00
2017-08-13T19:00:00+02:00
2017-08-13T19:15:00+02:00
Gdzie:
Filharmonia
Małopolska 48
70-515 Szczecin
Polska
Koszty:
10 zł (5 zł ulgowe) do kupienia w kasie Filharmonii, na filharmonia.szczecin.pl i w serwisie bilety.fm.

Dawno, dawno temu nad rzeką Odrą powstało miasto. W jego sercu, otoczony murami, stał zamek. W zamku tym mieszkał król. Pewnego dnia nad miastem przeleciał zły duch, który krzyczał: „W tym mieście jest brzydko! Nic się tutaj nie dzieje!” Król wezwał swoich najlepszych wojaków –  rycerzy z lodowego pałacu i rozkazał udowodnić duchowi, że to nieprawda. Młodzi rycerze, razem z Orkiestrą Symfoniczną wyzwali ducha na pojedynek muzyczny! Zaśpiewali o wszystkich atrakcjach miasta. O pilnujących miasta stworach – Dźwigozaurach, o wszechobecnym, uwielbianym przez wszystkich zapachu czekolady i wielkich rondach – „piegach Oriona”. Zły duch zrozumiał, że miasto ma swój urok i nic tu nie wskóra swoją złą energią. Musiał odlecieć. Rycerze opowiedzieli o pojedynku królowi.  – Niech każdy usłyszy wasze piosenki! – rzekł król. Wszyscy muszą pamiętać o atrakcjach, które tu czekają –dodał. I tak też się stało. Piosenki zaczęły wędrować po całym świecie, a zły duch już nigdy nie wrócił do miasta. Rycerze mogli spokojnie oddać się swojej największej pasji – śpiewaniu. „I żyli długo i w Szczecinie”. 

Tak brzmi bajkowa historia powstania albumu „I żyli długo i w Szczecinie”, którego premiera odbędzie się już 13 sierpnia o godzinie 19.00 w złotej sali Filharmonii w Szczecinie. Płyta jest w całości poświęcona Szczecinowi i opowiada o jego urokach. Urokach, których na co dzień nie dostrzegają mieszkańcy, ale zachwycają się nimi turyści. Wspaniałe parki, ronda i rzeki. Roztaczający się nad bulwarami zapach czekolady czy smak pasztecików. Słuchając piosenek z płyty będziemy mogli zamknąć oczy i przenieść się do stolicy Pomorza Zachodniego.

Malina Prześluga – autorka tekstów, Mateusz Czarnowski – kompozytor, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie pod batutą Miłosza Bembinowa oraz młodzi, niezwykle utalentowani szczecińscy wokaliści, wyłonieni w castingu – złożyli hołd wszystkiemu, co szczecińskie i uczynili z naszego miasta super bohatera. Muzyka przywodzi na myśl produkcje Disneya.

Premiera płyty połączona będzie z koncertem pod tym samym tytułem – „I żyli długo i w Szczecinie„. Bilety do kupienia w kasie Filharmonii, na filharmonia.szczecin.pl i w serwisie bilety.fm.

Podczas koncertu będzie można kupić płytę w promocyjnej cenie 20 zł oraz zdobyć autografy od wszystkich artystów!

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl