Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Pracownia Otwarta – cieplejsze dni nadchodzą.

Kiedy:
16/03/2018@17:00 – 19:30
2018-03-16T17:00:00+01:00
2018-03-16T19:30:00+01:00
Gdzie:
Fundacja Droga Wolna, ul. Piotra Skargi 32
Szczecin
Polska
Koszty:
5 zł

Pracownia Otwarta zaprasza. To miejsce dla wolności myśli, działań i pomysłów. a ze nadciąga wiosna to trzeba by się było do niej przygotować.
Tym razem przygotujemy nieco ziemi i cebulek by można było wrócić z roślinką do domu porozmawiamy o podróżach. Będzie też gość opowiadający o swoich przygodach (szczegóły jak tylko sama je dostanę). Zapewnimy tkaniny by zrobić materiałowe mobile i w ogóle udostępnimy szkołę tak by można było ciekawie spędzić czas.

Informacja dla rodziców:
wznowiliśmy działania, potem zmieniliśmy lokalizacje i jak zawsze każde spotkanie to wielka niespodzianka, bo sami nie wiemy co się spotka z zainteresowaniem uczestników. Nie wiemy ile osób przyjdzie ani w jakim wieku, nie wiemy co będzie hitem a co można pominąć, to wszystko staje się w trakcie. Nie zabawiamy, a dajemy przestrzeń do ciekawego spędzenia czasu. Pozwalamy by dzieci realnie wpływały na czas spędzony z nami więc zdarza się że dzieją się zupełnie inne od zaplanowanych rzeczy.

Zasady bez zmian:
o stół dbamy wspólnie, jak każdy coś przyniesie to wszyscy będziemy mieli coś ciekawego, zgłaszamy się wcześniej przez maila, zrzutka do słoika 5 zł co by na materiały było.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału:
pao.drogawolna@gmail.com

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl