Baza firm

Reklama

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Piknikowy Finał Papierowej Rewolucji

Kiedy:
11/08/2017@17:00
2017-08-11T17:00:00+02:00
2017-08-11T17:15:00+02:00
Gdzie:
Ogród INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury
aleja Wojska Polskiego 90
Szczecin
Polska
Papierowa Rewolucja to projekt społeczny mający na celu zebranie jak największej ilości makulatury, z której dochód przekazany zostanie na wyprawki dla dzieci z uboższych rodzin. Zebrano już ponad 9 ton!
Finał akcji odbędzie się 11 sierpnia, od godz. 17:00 w ogrodzie INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury.
Będzie to ostatnia okazja by dołożyć do tego i swój kilogram papieru. Warto wpaść na ekopiknik, zrelaksować się, a po nim wybrać się na Pyromagic 2017.
Ogród INKU zmieni się w wielotematyczną przestrzeń chilloutu!
Przygotowano dla Was aż 4 strefy atrakcji:
RELAKS
czekać będzie na Was ognisko (przynieście ze sobą kiełbaski i ulubione przekąski), teren relaksacyjny z poduchami, kocami, siedziskami i hamakiem, a od godziny 19:00 wakacyjny chillout urozmaici występ młodych artystów z Kwartetu Niesmyczkowego.
Można zabrać ze sobą piłek, badmintona, frisbee czy gier towarzyskich.
SPORT
dla tych aktywnych i tych, którzy chcieliby się aktywnością zarazić o godzinie 18:00 przeprowadzone zostaną zajęcia fitness. Weźcie ze sobą wygodne stroje i dobry humor,
a na pewno Wam się spodoba! Zarówno przed, jak i po ćwiczeniach skorzystać będzie można także z dietetycznych porad Anny Tomczak, która jest trenerem personalnym.
RECYKLING
re-art, czyli coś z niczego. Na stoisku Rękodzielni Dmuchawce, będziemy tworzyć ozdoby z oddawanego przez Was papieru. Natomiast wspólnie ze Stowarzyszeniem
Po To Jestem wykonamy ekolegowiska, które trafią do schronisk dla bezdomnych zwierząt.
UWOLNIONA KSIĄŻKA
nawiązując do akcji Zaczytaj się w INKU oraz uwalniając lektury i inne interesujące dzieła z Biblioteki Głównej Uniwersytetu Szczecińskiego. Przygotowaliśmy dla Was książki, które możecie zabrać ze sobą do domu!

Nie zapomnijcie także zabrać ze sobą makulatury. To ostatnia szansa na dorzucenie od siebie kilograma do tony wyprawek! Przyniesiony papier wrzucajcie do pojemników oznaczonych logiem firmy Papirus Recykling.

 

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl