Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Pchli Targ „Psoty i Gałgaństwa” – czyli sąsiedzki bazarek dóbr.

Kiedy:
17/03/2018@12:00 – 17:00
2018-03-17T12:00:00+01:00
2018-03-17T17:00:00+01:00
Gdzie:
Tu Centrum.Szczecin
Błogosławionej Królowej Jadwigi 2
Szczecin
Polska

OBIEKT KREATYWNY KRÓLOWEJ JADWIGI 2
– KluboKawiarnia Społeczna „ŚRÓDMIEŚCIE”

Urządzamy otwarty, społeczny Pchli Targ „Psoty i Gałgaństwa” – wstęp wolny dla każdego.
Można sprzedawać lub wymieniać ubrania, książki, płyty, wypieki, rękodzieło i inne drobiazgi.

Nie prowadzimy zapisów. Każdy sprzedający/wymieniający powinien zadbać o swoje stoisko – w miarę możliwości użyczamy krzeseł i drewnianych skrzynek. Zapraszamy do pojawienia się wcześniej – ok. 11 by zaaranżować wspólnie przestrzeń wystawienniczą. Można rozstawiać się w środku i na zewnątrz lokalu.

Wszystkim uczstnikom zapewniamy kawę i herbatę.

Przy okazji Pchlego Targu nie pozwolimy, żeby kogokolwiek pogryzły pchły – dlatego będzie miejsce do oddania rzeczy na cele charytatywne (schronisko dla zwierząt i potrzebujących – przyjmujemy koce, ciepłą odzież, karmę dla zwierzaków).

Podczas „Psot i Gałgaństw” będzie można zaopatrzyć się nie tylko w niepowtarzalne ubrania, książki, płyty, rękodzieło i wszelkie ciekawe drobiazgi. Podobno mają pojawić się ekipy z pysznymi wypiekami.
Lecz także wesprzeć dwie AKCJE CHARYTATYWNE

zbiórkę rzeczy niezbędnych czworonogom na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach (koce, karma)

zbiórkę ubrań i tekstyliów, które potrzebne są do zrealizowania drugiej edycji fash’n’actu, czyli pokazu mody zorganizowanego przez młodzież i Interact Szczecin International. W tym roku zbieramy dla Gabrysi, która jest chora na ostrą białaczkę szpikową.

Wszystkie ubrania, firanki, prześcieradła, obrusy, dodatki takie jak biżuteria czy czapki (które są w całkiem dobrym stanie/dodatki nie oznaczają bielizny) można przynosić do obiektu kreatywnego Jadwigii 2/2 już w najbliższą sobotę i wesprzeć tegoroczną akcję.

Wydarzenie jest zorganizowane przez Stowarzyszenie twórców i Producentów Sztuki prowadzące Obiekt Kreatywny JADWIGI 2, KluboKawiarnię Społeczną „ŚRÓDMIEŚCIE” oraz jest częścią długofalowego projektu działań rewitalizujących przy alei Wojska Polskiego i okolic. Szczegółowe informacje dostępne na Facebookowej stronie Tu Centrum.Szczecin

Kontakt i informacje
sttpro@wp.pl

Agata Grzybowska 884 897 284
Maria Sztark 506 231 518

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl