Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Ogród Społeczny nad Jeziorkiem Słonecznym

Kiedy:
19/05/2018@12:00 – 15:00
2018-05-19T12:00:00+02:00
2018-05-19T15:00:00+02:00
Gdzie:
Jeziorko Słoneczne
Ku Słońcu
Szczecin
Polska

Organizatorzy zapraszają do udziału w tworzeniu Ogrodu Społecznego nad Jeziorkiem Słonecznym. Spotykamy się przy siłowni pod chmurką od strony ul. Derdowskiego. Ogród społeczny to zielona przestrzeń wokół, której mieszkańcy mogą spędzać czas, integrować się i odpoczywać. To przede wszystkim rośliny, których pielęgnacja oddana jest w ręce mieszkańców. Ogród będzie otwarty przez całą dobę. W ogrodzie będzie można znaleźć m.in. borówkę, maliny, agrest, lawendę czy miętę. W tym sezonie ustawimy trzydzieści palet z roślinami. Rada Osiedla Gumieńce zapewnia potrzebne materiały, rośliny i ziemię, chłodne napoje, watę cukrową i dobrą zabawę. Zabierzcie rodziny, przyjaciół, sąsiadów! Ubierzcie się wygodnie, spakujcie kanapki i dobry humor.

O godzinie 14:00 na ścieżce rowerowej wzdłuż Jeziorka Słonecznego odbędzie się pokaz jazdy na rolkach przygotowany przez Rolkowo – szkołę rolkową. Poza pokazem szkoła przygotowała warsztaty z podstaw jazdy na rolkach, hamowania. Nad Jeziorkiem powstanie także tor przeszkód dla najmłodszych. Zapraszamy wszystkich z rolkami. Nie zapomnijcie o kaskach oraz ochraniaczach.

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl