Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

OBLICZA DYNI CZ.3

Kiedy:
28/10/2017@11:00 – 15:00
2017-10-28T11:00:00+02:00
2017-10-28T15:00:00+02:00
Gdzie:
TOEE
Zalesie 4
72-004 Tanowo
Polska

GRA TERENOWA NR 1 „OZNAKI PRZEMIJAJĄCEJ PRZYRODY”

Wybierz się na spacer do Puszczy Wkrzańskiej by odnaleźć dowody przemijającej przyrody. Najciekawsze i najpiękniejsze znalezione przyrodnicze eksponaty będą prezentowane w naszej Sali Ekosystemów.

GRA TERENOWA NR 2 „W POSZUKIWANIU ZŁOTEJ DYNI”

Zostań detektywem! Podążaj za wskazówkami, które znajdziesz w naszym Tajemniczym Ogrodzie, a także na terenie naszego Ośrodka. Bądź skupiony i szybki – wygrasz, jeśli uzbierasz najwięcej punktów i zdobędziesz złotą dynię.

GRA TERENOWA NR 3 „LEŚNE PODCHODY”

Typowa gra na orientację prowadząca przez leśne dukty wokół naszego Ośrodka. Każdy uczestnik otrzyma od nas mapę, dzięki której musi odnaleźć poszczególne miejsca w lesie.

GRA NA TERENIE TOEE NR 4 „MIĘDZYGALAKTYCZNA PODRÓŻ”

Tematem przewodnim gry będzie kosmos. Wybierz się w podróż, a gwiazdy wskażą Ci drogę. Podczas rozgrywki możesz poznać wiele mitologicznych stworów, które na co dzień zamieszkują nocne niebo w postaci gwiazdozbiorów. Oby pomyślność gwiazd doprowadziła do zwycięstwa!

GRA NA TERENIE TOEE NR 5 „SPRAWDŹ JAK DOBRZE ZNASZ TOEE?”

Za nami już 4 lata działalności. Niektórzy z Was odwiedzili nas nie raz. Czy znacie nasz budynek, naszych instruktorów, a także wszystkie nasze tajemnice? Sprawdźcie sami!

Wszystkie gry trwają od godz. 11:15 i trwają do 14:45. W każdym momencie uczestnicy mogą rozpocząć kolejną zabawę – wystarczy udać się do recepcji TOEE i odebrać materiały niezbędne do uczestnictwa w grze.

Podczas wydarzenia odbędzie się malowanie twarzy oraz brokatowe tatuaże dla najmłodszych. Nie zapomnijcie prowiantu – planujemy rozpalenie ogniska.

Drodzy goście! Biletem wstępem na nasze wydarzenie będzie klimatyczne przebranie. Liczymy na Waszą kreatywność.

Uwaga! Wydarzenie nie jest adresowane dla grup zorganizowanych, ale wyłącznie dla rodzin i gości indywidualnych.

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl