Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Justyna Styszyńska w Szczecinie.

Kiedy:
24/02/2018@11:00 – 13:00
2018-02-24T11:00:00+01:00
2018-02-24T13:00:00+01:00
Gdzie:
FiKa, al. Papieża Jana Pawła II 6
Szczecin
Polska
Koszty:
Bez opłat

FiKa i Wydawnictwo Widnokrąg zaprasza na spotkanie i warsztaty z Justyną Styszyńską.
Wstęp wolny, bez zapisów, bezpłatne, dla dzieci od 4 lat;

Na warsztatach odkryjecie zwierzęta żyjące w Górach. Dowiecie się co lubią jeść, gdzie znajdują schronienie i co im zagraża. Następnie w niekonwencjonalny sposób dzieci będą malować zwierzaki lub stwory zainspirowane ilustracjami.

Justyna Styszyńska – ilustratorka, graficzka, a jednocześnie nauczycielka, pracująca na co dzień z dziećmi i młodzieżą. Absolwentka wydziału grafiki na Europejskiej Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się projektowaniem graficznym, rysowaniem i nauczaniem. Tematami książek Justyny Styszyńskiej są zazwyczaj natura i człowiek. Jest ona autorką serii książek „Zwykli- niezwykli mieszkańcy Lasu, Łąki, i Biegunów” jak i zeszytów ćwiczeń z serii „Idol” o Marii Skłodowskiej-Curie i o Fridzie Kahlo. Jej książki są nie tylko ciekawe i zabawne, ale pozwalają się czytelnikowi nauczyć czegoś nowego o otaczającym świecie. W swoich ilustrowanych opowieściach porusza ona nie tylko uczucia dzieci, ale także ich ciekawość świata i kreatywność, a także stymuluje ich rozwój intelektualny. Technika ilustrowania Justyna Styszyńskiej łączy tradycyjne malarstwo z rysunkiem na komputerze. Nie ma kresek, nie ma linii, nie ma szkicu. Są plamy barwne o różnej fakturze i kolorystyce.

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl