Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Jak nauczyć małe dziecko czytać? warsztaty dla rodziców

Kiedy:
24/02/2018@11:00 – 12:30
2018-02-24T11:00:00+01:00
2018-02-24T12:30:00+01:00
Gdzie:
Akademia Nauki Szczecin/SP61
3 Maja 4
Szczecin
Polska
Koszty:
Bez opłat

Jak nauczyć małe dziecko czytać?
warsztaty dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym
oraz dzieci w klasie 0 i w klasie 1.

„Czytanie jest dzisiaj ważniejsze niż było kiedykolwiek. Świat jest coraz bardziej skomplikowany: lawinowo rośnie ilość wiedzy i informacji, którą trzeba szybko ocenić (odrzucić lub przyswoić), media nie uczą samodzielnego myślenia, uzależniają i rozleniwiają umysłowo, kto nie czyta, nie nadąży za zmianami.”
Irena Koźmińska, Cała Polska Czyta Dzieciom

Mózgu nie można do niczego zmusić. Można go zachęcić lub skutecznie zniechęcić. Wobec tego jakie doświadczenia w kontakcie z książką sprawiają, że dziecko chętnie czyta i ciągle chce więcej? Jak czytaniem i radością z czytania zaopiekować się zanim dziecko pójdzie do szkoły?

Zagadnienia:
Jak mózg uczy się czytać – czytanie funkcja czy umiejętność – sąd nad głośnym czytaniem – doskonalenie techniki czytania – jak podpiąć dobre emocje pod czytanie – czytające przedszkolaki (mit czy norma?) – rola rodzica w procesie nauki czytania.

Prowadząca: Dorota Trynks – właścicielka i metodyk w Akademii Nauki w Szczecinie, trenerka technik efektywnego nauczania/uczenia się, certyfikowany trener kadr systemu oświaty, mama dwójki dzieci w wieku szkolnym.

wstęp wolny
prosimy o zgłoszenia na adres szczecin@akademianauki.pl
lub sms pod nr tel. 501 274 174

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl