Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Gwiezdny Weekend w Kids Arena

Kiedy:
10/12/2017@10:00 – 19:00
2017-12-10T10:00:00+01:00
2017-12-10T19:00:00+01:00
Gdzie:
Kids Arena
Staszica 1
Szczecin
Koszty:
https://kidsarena.pl/pl/cennik-biletow

Kids Arena zaprasza na Gwiezdny Weekend, wypełniony galaktycznymi atrakcjami, które czekają na Was za sprawą Kids Arena we współpracy z FAN WARS Gwiezdna Wystawa.
Dajcie się przenieść do wszechświata Star Wars dzięki wielkiej wystawie kolekcjonerskiej, na której znajdziecie setki eksponatów gromadzonych przez lata. Zabawki, figurki, repliki kostiumów i broni, książki i komiksy i wiele, wiele innych.
Prosto z wystawy porwiemy Was w wir wydarzeń w pełnych akcji i przygody scenariuszach naszych zabaw, które będą odbywać się przez Gwiezdny Weekend w Kids Arena.
Poznacie tajniki Mocy zarówno po Jasnej, jak i po Ciemnej stronie, biorąc udział w Szkoleniach Jedi i Sith. Sami zadecydujecie, którą ze stron wybrać. Nauczymy Was posługiwania się Mocą i technik władania mieczem świetlnym.

Będziecie mieli okazję stanąć w obronie Republiki lub budować Nowy Ład Imperium, przechodząc przez wszechstronne Szkolenie Kadetów, zakończone na naszej gwiezdnej strzelnicy. A Ci którzy nie czują lęku, staną się elita lotnictwa, odbywając Szkolenie Pilotów.
https://kidsarena.pl/pl/cennik-biletow

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl