Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Global Justice Morning – warsztaty dla dzieci i projekcja filmu dla rodziców

Kiedy:
22/10/2017@12:00
2017-10-22T12:00:00+02:00
2017-10-22T12:15:00+02:00
Gdzie:
Muzeum Narodowe
Wieża widokowa Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Szczecinie
Wały Chrobrego 3, 70-500 Szczecin
Polska
Koszty:
Bez opłat

Muzeum Narodowe zaprasza dzieci w wieku od 6 do 10 lat oraz ich rodziców, babcie i dziadków na drugi darmowy warsztat z edukacji globalnej pod nazwą Global Justice Morning prowadzony przez Polską Zieloną Sieć.

Podczas warsztatu dzieci zapoznają się z mapą świata, różnicami pomiędzy poszczególnymi kontynentami i sposobem życia ich mieszkańców. Dowiedzą się jak wygląda zwykły dzień dzieci z różnych stron świata. Poznają obowiązki, marzenia, zmartwienia, zwyczaje, szkołę i dom, a także zabawy ich rówieśniczek i rówieśników z Azji i Afryki. Zastanowią się nad tym czym się różnimy, a w czym jesteśmy podobni do siebie? Porozmawiają też o tym, czym jest szacunek, wolność i rozwój. W trakcie warsztatów nie zabraknie niespodzianek i zabaw.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie mailowe, podając imię i wiek dziecka, na adres: milena@globalnepoludnie.pl

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

W tym samym czasie dorośli będą mogli obejrzeć film „Living On One Dollar”, opowiadający o eksperymencie amerykańskich studentów, którzy wyjechali do Gwatemali, by zamieszkać w małej wiosce i żyć tak, jak ich sąsiedzi, za dolara dziennie.

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl