Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Edukacyjni Zmieniacze w Szczecinie

Kiedy:
06/03/2018@17:00 – 19:00
2018-03-06T17:00:00+01:00
2018-03-06T19:00:00+01:00
Gdzie:
Stara Rzeźnia i Akademia Nauki Szczecin
Tadeusza Apolinarego Wendy 14
70-655 Szczecin
Polska
Koszty:
Bez opłat

Wydaje się, że aby zmienić coś w szkole, trzeba mieć wielki pomysł i twarde łokcie do torowania sobie drogi przez opór grona pedagogicznego i rodziców przywiązanych do tradycyjnego porządku. Wydaje się, że edukacyjni zmieniacze narażeni są na osamotnienie, a nawet ostracyzm. CZY w ogóle da się cokolwiek zmienić w edukacji?

Tak! I są na to dowody. Szkoła w Radowie Małym i szkoła w Okunicy. Obie publiczne i obie w naszym województwie.
Dlatego nie pytajmy już CZY. Spotkajmy się i zapytajmy JAK.

6 marca w Szczecinie odbędzie się kolejne już inspirujące spotkanie autorskie (po Wrocławiu i Warszawie) z Ewą Radanowicz, dyrektorką Zespołu Szkół w Radowie Małym, która w obliczu prawa oświatowego i wszystkich innych „niedasię” sprawiła, że publiczna szkoła stała się miejscem edukacyjnej przemiany. Miejscem, gdzie od wielu lat dyrektor, nauczyciele i uczniowie biorą sprawy w swoje ręce. Z sukcesem i odwagą łamiąc obowiązujące stereotypy i tworząc niezwykły, a jednak możliwy model szkoły, która sprzyja wszystkim: uczniom, nauczycielom i lokalnej społeczności.
W spotkaniu weźmie udział także Katarzyna Jaszczak, dyrektorka Szkoły Podstawowej w Okunicy, która także podzieli się swoimi doświadczeniami z przeprowadzenia zmiany w szkole.

Zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, rodziców, uczniów, przedstawicieli środowisk naukowych, organizacji samorządowych i pozarządowych, mediów i wszystkich nie wymienionych a zainteresowanych tworzeniem modelu szkoły sprzyjającego rozwojowi potencjału.

Spotkanie poprowadzi Elżbieta Manthey, dziennikarka, tłumaczka, założycielka portalu Juniorowo.pl

Daj się zainspirować!

Zapraszam serdecznie
Dorota Trynks

wstęp wolny
konieczna rezerwacja miejsc:
https://231873-1.evenea.pl/

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl