Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

„Dzień pełen emocji”

Kiedy:
21/10/2017@11:00 – 18:00
2017-10-21T11:00:00+02:00
2017-10-21T18:00:00+02:00
Gdzie:
Atrium Molo
Mieszka I 73
71-011 Szczecin
Polska

W dzisiejszym świecie smartfony towarzyszą nam na każdym kroku, dzięki czemu wciąż pozostajemy w kontakcie z bliskimi. Wysyłając do nich wiadomości, używamy emotikonek, które potrafią czasem oddać nasz nastrój lepiej niż słowa. Ale czy mają one także uczucia? Już w sobotę 21 października, przekonają się o tym uczestnicy „Dnia pełnego emocji”, który związany jest z premierą kinową animacji „Emotki. Film.” W Atrium Molo nie zabraknie gier, zabaw i konkursów, a zachęcać do nich będzie gość specjalny, jeden z najbardziej znanych polskich youtuberów – Marcin Dubiel!
„Dzień pełen emocji” w Atrium Molo to wydarzenie, którego motywem przewodnim będą oczywiście emotikonki – we wszystkich możliwych postaciach! Wśród atrakcji znajdzie się m.in. Emotkowe Koło Emocji, w którym uczestnicy będą musieli wykazać się znajomością uczuć i umiejętnością ich wyrażania. Z kolei na Wielkiej Emotkowej Tablicy dzieci będą losować pola, w które mają trafić piłeczkami. Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody!
Zaplanowano również spotkania z głównymi bohaterami nadchodzącej premiery oraz Emotkową Fotobudkę, gdzie będzie można zrobić sobie zdjęcie w kolorowych stylizacjach. Na najmłodszych czeka też Strefa Zabaw Plastycznych wraz z Emotkową Charakteryzacją a na Kolorowej Tanecznej Macie – rywalizacja z dużą dawka uśmiechu i pozytywnej energii.
Gościem specjalnym (godz. 15.00) „Dnia pełnego emocji” w Atrium Molo będzie Marcin Dubiel – jeden z najbardziej rozpoznawalnych youtuberów w Polsce.

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl