Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Drugi Mierzyński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

Kiedy:
04/08/2018@10:00 – 13:00
2018-08-04T10:00:00+02:00
2018-08-04T13:00:00+02:00
Gdzie:
Mierzynianka - Obiekt Rekreacyjny
Mierzyn
Polska

Drugi Mierzyński Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy
Długość trasy: około 15 km
Tempo jazdy bardzo rekreacyjne (10 km/h) tak aby nawet najmłodsi dali radę.

Drugi Mierzyński Rowerowy Rajd Rodzinny jest zaproszeniem na wspólną wycieczkę rowerową dla całych rodzin niezależnie od wieku.
Szczególnie gorąco zapraszamy mieszkańców Mierzyna i naszych sąsiadów z okolicznych miejscowości i Szczecina,

Miejsce zbiórki: Teren Sportowo – Rekreacyjny „Mierzynianka” w Mierzynie (ul. Nasienna 20, 72-003 Mierzyn)
Godzina zbiórki: 9:30 Start 10,00
Zakończenie rajdu: Centrum Handlowe Ster (ul. Ku Słońcu 67, 71-047 Szczecin)

Regulamin Drugiego Mierzyńskiego Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego
termin Rajdu: 04.08.2018 godz.10.00

1. Organizatorami Drugiego Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego są Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn.Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus, Centrum Handlowe Ster, Rowerowy Mierzyn, Sołectwo Mierzyn, Przejazd ma na celu przybliżenie piękna naszej miejscowości oraz integrację miłośników turystyki rowerowej z Mierzyna i okolic.

2. W wyjeździe mogą uczestniczyć całe rodziny ale osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć wyłącznie pod opieką opiekuna prawnego. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za żadnego z uczestników wyjazdu, za jego zachowanie, zaniedbanie czy zaniechanie w jakikolwiek sposób. Każdy z uczestników odpowiada sam za siebie i ponosi konsekwencje swojego zachowania, zaniedbania czy zaniechania.

3. Każda osoba, która bierze udział w wyjeździe, robi to na własną odpowiedzialność i powinna ubezpieczyć się we własnym zakresie. Osoby niepełnoletnie tylko pod opieką swojego prawnego opiekuna.

4. Rower musi spełniać wymogi odpowiednich przepisów prawnych obowiązujących na terenie Polski, w tym musi być wyposażony w oświetlenie przednie i tylne.

5. Chociaż przepisy tego nie wymagają, dla własnego bezpieczeństwa należy obowiązkowo wyposażyć się w kask rowerowy.

6. Należy pamiętać o zabraniu zapasowej dętki, zestawu naprawczego oraz innych akcesoriów potrzebnych do wymiany dętki i naprawy roweru jeżeli zajdzie taka potrzeba.

7. Wszystkich uczestników obowiązują przepisy Prawa o ruchu drogowym.

8. Tempo jazdy: 10 km/h (dostosowane do możliwości najmłodszych uczestników wycieczki). Dystans do pokonania: około 15 km.

9. Uczestnik, który wycofa się na trasie ze wspólnej jazdy, musi we własnym zakresie zorganizować sobie bezpieczny transport do miejsca startu lub powrót do domu.

10. Organizatorzy nie pobierają za udział w wyjeździe żadnej opłaty.

11. Obecność uczestnika wycieczki jest potwierdzeniem, że zapoznał się z regulaminem, zrozumiał jego treść i w pełni akceptuje jego zapisy, w szczególności fakt, że sam jest odpowiedzialny za swoje czyny czy brak odpowiedniego przygotowania do wyjazdu.

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl