Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

6. Festiwal Róż w gminie Dobra

Kiedy:
17/06/2018@12:30 – 18:00
2018-06-17T12:30:00+02:00
2018-06-17T18:00:00+02:00
Gdzie:
boisko sportowe gmina Dobra
Program VI Polsko-Niemieckiego Festiwalu Róż

12.30 – 12.45 Korowód Królowej Róż
12.45 – 12.55 Oficjalne otwarcie „Festiwalu Róż” przez Panią Wójt Gminy Dobra oraz Pana Burmistrza Gminy Blankensee, powitanie gości
12.55 – 13.25 Pokazy florystyczne słuchaczy Studiów Podyplomowych Florystyka ZUT Szczecin, pod kierunkiem dr Piotra Salachny
13.25 – 13.45 Koncert „Piękna nasza Polska cała” Koło muzyczne Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie
13.45 – 13.55 Taniec z szarfami Klasa III C Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie
13.55 – 14.25 Pokazy florystyczne słuchaczy Studiów Podyplomowych Florystyka ZUT Szczecin, pod kierunkiem dr Piotra Salachny
14.25 – 14.35 Zumba Kids Mind Power Studio
14.35 – 14.50 Pokaz zespołu cheerleaderek Super Stars z Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołujach
14.50 – 15.10 Wybór Królowej Róż i Różanej Królewny
15.10 – 15.30 Pokazy florystyczne „Przez ogrody, łąki i lasy” Rafała Staszczyka z kwiaciarni „Plantacja”
15.30 – 15.50 Występy artystyczne dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzędzinach:
– utwory wokalno-instrumentalne
– utwory na flażolet
– utwory gitarowe
– pokazy taneczne
15.50 – 16.10 Występy artystyczne dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej:
– koncert koła wokalnego
– utwór na keyboard
16.10 – 16.20 Ćwiczenia ze sztangami Mind Power Studio
16.20 – 16.50 Występy artystyczne dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu
– utwory na flażolet – klasa III D
– szantowy koncert koła muzycznego
16.50 – 17.30 Pokazy florystyczne Rafała Staszczyka z kwiaciarni „Plantacja”
17.30 – 18.00 Koncert zespołu Srebrzyści Akordeoniści;
18.00 Oficjalne zakończenie Festiwalu Róż przez Wójt Gminy Dobra i Burmistrza Gminy Blankensee

Wydarzenia towarzyszące:

12.30 – 18.00
– wystawa florystyczna Mirosławy (Miry) Kwaśniewskiej, Aliny Sendłak, Mai Felińskiej, dr Piotra Salachny, Rafała Staszczyka i Łukasza Wierzbińskiego,
– aranżacje ogrodowe,
– wystawy malarskie Krystyny Murawskiej, Urszuli Rychlińskiej i Günthera Heise
– wystawa „Sztuka w decoupage” Izabeli Podhajnej,
– dmuchany plac zabaw dla dzieci,
– promocja książki „Wszystkie psy mojego życia” Elizabeth von Arnim w tłumaczeniu Elżbiety Bruskiej,
– kiermasz ogrodniczy,
– kiermasz rękodzieła,
– kiermasz ekologicznych wyrobów,
– ciasteczko festiwalowe,
– kuchnia regionalna.

Warsztaty:

12.30 – 18.00 wyrobu ekologicznych słodyczy – „Twórcza cytrynka”
13.30 – 14.30 florystyczne – kompozycje w wysokich naczyniach – Mira Kwaśniewska,Pracownia Maciejka,
– florystyczne – kompozycje kwiatowe – Maja Felińska, Pracownia Otwarta
– rękodzielnicze – lampiony z makramy – dr Magdalena Pulwer,
– rękodzielnicze dla dzieci- kwiatowe kartki – Magdalena Sierguć,
– rękodzielnicze dla dzieci – kwiatowe pieczątki – Emilia Smoleń i Hanna Wysocka
– florystyczne – kompozycje w naczyniach – Alina Sendłak Rękodzielnia Dmuchawce
– florystyczne – kompozycje w płaskim naczyniu – dr hab. Agnieszka Krzymińska Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
– florystyczne – kwiatowe dekoracje z roślin doniczkowych – Irena Rydlichowska
– florystyczne – las w słoiku – Łukasz Wierzbiński Pracownia Florystyczna Zielna
15.00 – 16.00 florystyczne – kompozycje w wysokich naczyniach – Mira Kwaśniewska, Pracownia Maciejka,
– florystyczne – sielskie wianki – Maja Felińska, Pracownia Otwarta
– ogrodnicze – ogródek w naczyniu – dr Magdalena Pulwer,
– rękodzielnicze – kwiatowe koszyczki – Magdalena Sierguć,
– rękodzielnicze dla dzieci – kolorowe gniotki – Emilia Smoleń i Hanna Wysocka,
– florystyczne – kompozycje w naczyniach – Alina Sendłak Rękodzielnia Dmuchawce
– florystyczne – kompozycje w płaskim naczyniu – dr hab. Agnieszka Krzymińska Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
– florystyczne – kwiatowe dekoracje z roślin doniczkowych – Irena Rydlichowska
– florystyczne – las w słoiku – Łukasz Wierzbiński Pracownia Florystyczna Zielna
16.30 – 17.30 florystyczne – kompozycje w wysokich naczyniach – Mira Kwaśniewska, Pracownia Maciejka,
– florystyczne – domowy ogródek – Maja Felińska, Pracownia Otwarta
– rękodzielnicze – lampiony z makramy – dr Magdalena Pulwer,
– rękodzielnicze – kartki w pudełeczku – Magdalena Sierguć,
– rękodzielnicze dla dzieci– naszyjnik z makaronu – Emilia Smoleń i Hanna Wysocka
– florystyczne – kompozycje w naczyniach – Alina Sendłak Rękodzielnia Dmuchawce
– florystyczne – kompozycje w płaskim naczyniu – dr hab. Agnieszka Krzymińska Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
– florystyczne – kwiatowe dekoracje z roślin doniczkowych – Irena Rydlichowska
– florystyczne – las w słoiku – Łukasz Wierzbiński Pracownia Florystyczna Zielna

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl