Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

137 bieg parkrun Szczecin dla Autyzmu

Kiedy:
07/04/2018@09:00 – 10:00
2018-04-07T09:00:00+02:00
2018-04-07T10:00:00+02:00
Gdzie:
Stowarzyszenie Progressum i parkrun Szczecin, Arkonka
Spacerowa 1
72-004 Pilchowo
Polska
Koszty:
Bez opłat

137 bieg parkrun Szczecin, w sobotę 7 kwietnia 2018 r. o godzinie 9:00 rano – parkrun Kąpieliska Arkonka.
BIEG NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU

2 kwietnia obchodziliśmy DZIEŃ AUTYZMU – KWIECIEŃ MA KOLOR NIEBIESKI – KOLOR AUTYZMU
7 kwietnia pobiegnijmy wszyscy na niebiesko dla chorych i cierpiących na autyzm ♥

Biegi parkrun są zawsze bezpłatne i w pełni otwarte dla wszystkich chętnych. KAŻDY jest u nas mile widziany! Jeżeli jeszcze nie jesteś w stanie pokonać dystansu 5 km, możesz zacząć przygodę z parkrun od wolontariatu. U nas nikt nie jest ostatni – ponieważ zwykle mamy wolontariusza zamykającego stawkę, który zawsze pomoże i wesprze w razie potrzeby!

Spotkania parkrun to formuła biegania zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć biegową przygodę. Bez ograniczenia wieku i umiejętności. Zachęcamy do udziału rodziców biegających z dziećmi, wózkami, jak również właścicieli z czworonożnymi przyjaciółmi! Trasę parkrun możesz pokonać biegiem, truchtem, spacerem – jak wolisz!
Udział w biegach jest zawsze całkowicie BEZPŁATNY na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie.

Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej. Wszystkie szczegóły, opis trasy, harmonogram wolontariuszy, wyniki i wiele więcej można znaleźć tutaj:

http://www.parkrun.pl/szczecin/

Jednorazowa rejestracja do biegu:

http://www.parkrun.pl/rejestracja/

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl