Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

112 parkrun Szczecin Bieg dla Dagmary

Kiedy:
28/10/2017@09:00 – 12:00
2017-10-28T09:00:00+02:00
2017-10-28T12:00:00+02:00
Gdzie:
Arkonka
Szczecin
Polska

Dagmara jest głuchoniewidoma i cierpi na nieuleczalną chorobę rzadką: EB – Wrodzone pęcherzykowe odklejanie się naskórka, oraz nadciśnienie i niedokrwistość. Z powodu nieodwracalnej niewydolności nerek jest także leczona w Ośrodku Dializ za pomocą sztucznej nerki. Jest jedynm w Polsce pacjentem i jednym z niewielu w Europie z chorobą EB poddawanym emodializie.
W trakcie biegu dla DAGMARY z okazji zbliżającego się halloween ogłoszony jest konkurs na najlepsze przebranie! Przewodniczącą Jury będzie DAGMARA!

Biegi parkrun są zawsze bezpłatne i w pełni otwarte dla wszystkich chętnych. KAŻDY jest u nas mile widziany! Jeżeli jeszcze nie jesteś w stanie pokonać dystansu 5 km, możesz zacząć przygodę z parkrun od wolontariatu. U nas nikt nie jest ostatni – ponieważ zwykle mamy wolontariusza zamykającego stawkę, który zawsze pomoże i wesprze w razie potrzeby!

Spotkania parkrun to formuła biegania zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć biegową przygodę. Bez ograniczenia wieku i umiejętności. Zachęcamy do udziału rodziców biegających z dziećmi, wózkami, jak również właścicieli z czworonożnymi przyjaciółmi! Trasę parkrun możesz pokonać biegiem, truchtem, spacerem – jak wolisz!
Jednorazowa rejestracja do biegu:
http://www.parkrun.pl/rejestracja/

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl