Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Reklama

Szczecin dla dzieci to cenne źródło informacji dla mieszkańców Szczecina!

Pierwszy wpis o atrakcjach dla dzieci pojawił się  30.07.2008 r.
Strona bardzo szybko zdobyła wiernych czytelników i już pod koniec 2008 r. znalazła się na pierwszych stronach w wyszukiwarkach internetowych.

Na stronie znajdziesz przede wszystkim aktualne wydarzenia i zapowiedzi, informacje o zajęciach dodatkowych, lokalnych konkursach, informacje o letnich i zimowych półkoloniach, zapowiedzi o warsztatach dla rodziców.
Ze strony wysyłany jest newsletter z zapowiedziami i z wpisem weekendowym do ponad 200 osób.

Czytelnikami strony są rodzice, opiekunowie, nauczyciele, osoby szukające aktualności o atrakcjach dla dzieci, imprezach, miejscach, wydarzeniach stałych i cyklicznych odbywających się w naszym mieście.

Strona Szczecin dla dzieci jest idealnym miejscem na reklamę podmiotów związanych z tematyką dziecięcą, rodzinną i edukacyjną.

Ilość umieszczanych reklam na stronie jest ograniczona, dlatego ważna jest kolejność zamówień.

Ze względu na tematykę dziecięcą i edukacyjną strony, zastrzegam sobie prawo odmowy umieszczenia reklamy odbiegającej od charakteru strony, lub z innych powodów bez podania przyczyny.

Jeśli jesteś zainteresowany/a reklamą na stronie Szczecin dla dzieci napisz na adres reklama@szczecindladzieci.net.pl.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl