Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

KERMEET PRACOWNIA CERAMICZNA

KERMEET PRACOWNIA CERAMICZNA dla dzieci zaprasza na warsztaty.

Glina to wyjątkowy surowiec, który można kształtować rękami, bez użycia narzędzi lub używając ich w niewielkim zakresie. Powstają w ten sposób piękne przedmioty, którym można nadać twardość kamienia, poddając je działaniu wysokiej temperatury.

Praca z gliną sprawia, że obcujemy z żywiołami. Woda i powietrze zapewniają plastyczność miękkiej, dającej się urabiać glinie, ogień zaś utrwala stworzone przez nas kształty.

Glina zachęca nas do pozostawienia śladu po sobie…

Dzieci to także  wyjątkowe istoty, które niejednokrotnie postrzegają świat z goła odmiennie niż my dorośli.

To wolne umysły, których wyobraźnia sięga daleko…

Dajmy im materiał ( glinę) i odrobinę swobody ( 1 h 15 min) w PRACOWNI CERAMICZNEJ KERMEET a same będą zaskoczone swoimi twórczymi wytworami.

Stworzyłam swoją pracownię na Warszewie, w kamienicy na parterze, w malutkim przytulnym mieszkanku.

Moja pracownia wyposażona jest w piec do wypalania ceramiki,  masy ceramiczne, angoby, szkliwa, formy i narzędzia oraz swobodną atmosferę, w niej każde dziecko  może realizować swoje wizje i wyrażać  twórczość płynącą prosto z serca.

Zapraszam, dajmy dzieciom tworzyć!

Zapraszam także wszystkie dorosłe osoby , które poszukują przyjemnego sposobu na twórcze spędzanie wolnego czasu. Nie  organizuję kursów, nie tworzę grup z cyklicznymi warsztatami,  nie narzucam tematów do realizacji. Chcę umożliwić dostęp do pracowni w dowolnym czasie…

( zapisy mailowo: kermeet.ceramika@gmail.com), wszelkie materiały, piec do wypału, a przede swobodną atmosferę, przy filiżance pysznej  kawy z dripa.

Pozdrawia.

Kasia.

Wszelkie informacje na FB   KERMEET PRACOWNIA CERAMICZNA DLA DZIECI

Strona internetowa wkrótce…, obecnie  tworzy się powoli…

Zapraszam na Warszewo

ul.Miejska 4/3

zapisy : kermeet.ceramika@gmail.com
image2image1

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl