Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Warsztaty i urodziny dla dzieci z Minecraftem® oraz VR

Jako nauczyciele, pedagodzy i instruktorzy, którzy od wielu lat współpracują z dziećmi i rodzicami ze Szczecina – często spotykaliśmy się z opinią, że w innych miastach jest zdecydowanie więcej atrakcji dla najmłodszych. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i stworzyć coś – co zaczyna się już pojawiać w Polsce, ale jeszcze nie dotarło do naszego miasta. Bazując na zainteresowaniach uczniów – stworzyliśmy edukacyjne materiały, które maksymalnie zaangażują dzieci w proces nauki. Co wszystkie dzieciaki kochają? Gry!

Przedstawiamy Państwu Wirtualną VRonę – firmę, która organizuje zajęcia pozalekcyjne, warsztaty dla klas oraz urodziny dla dzieci z wykorzystaniem najnowszych edukacyjnych trendów.

Warsztaty dla klas oraz urodziny prowadzimy z wykorzystaniem technologii VR – wirtualnej rzeczywistości. Dzięki wyselekcjonowanym grom i aplikacjom – tworzymy świat, w którym dzieciaki się dosłownie zanurzają. Wszystkie wydarzenia są realizowane przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy umiejętnie prowadzą uczestników przez poszczególne etapy wiedzy i rozrywki. Obserwując zachowania dzieci uczestniczących w warsztatach – już wiemy, jak potężnym narzędziem edukacyjnym jest VR. U każdego człowieka – jednym z podstawowych warunków przyspieszających proces uczenia się – jest zaangażowanie emocjonalne, a tego z pewnością nie brakuje na warsztatach z VR.

Excited boy being in virtual realityzdjęcie 2

Zapraszamy także na zajęcia pozalekcyjne, które z pewnością przypadną do gustu uczniom kochającym Minecrafta®. Otóż firma Microsoft stworzyła edukacyjną wersję tej gry – jest to swoista platforma dla nauczycieli, którzy wykorzystując tak wielkie zamiłowanie dzieci do „kwadratowej gry” – tworzą programy zajęć. W skrócie – dzieci po prostu grają w Minecrafta® w światach stworzonych przez naszych instruktorów. W trakcie zajęć – wszyscy uczestnicy znajdują się w jednym świecie i mają do wykonania określone zadania edukacyjne. Nad wszystkim czuwa instruktor, który może graczy teleportować, dodawać im narzędzia, utrudniać zadania ograniczając przestrzeń i wiele innych. W trakcie warsztatów Państwa dziecko będzie rozwiązywało: zagadki matematyczne, logiczne, konstrukcyjne, a także będzie uczyło się programowania. Na zgłoszenia na zajęcia pozalekcyjne czekamy do 2 marca.

Link do filmu:

https://youtu.be/Bth-XmylxyM

Pełną ofertę odnajdziecie Państwo na naszej stronie:

www.wirtualnawrona.pl

logo rastrowe bez tła

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl