Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Atrakcje i warsztaty świąteczne (27 – 30.12.2017)

Fabryka Inspiracji (ul. Welecka 5)
27 – 29.12.2017
Zajęcia z szycia na maszynie dla dzieci. Pracownia czynna będzie od 7.30 do 16.30. Zapewniamy śniadanie, obiad i podwieczorek. Zajęcia zaczynamy od godz.9.00.
W ciągu trzech dni pracy dzieci samodzielnie wykonają poduszkę, torbę i przytulankę. Szczegółowy plan wysyłamy na maila. Rezerwacja miejsca tylko po wpłacie zadatku. Ilość miejsc 12. Koszt 300 zł. Zapewniamy wszystkie materiały, wyżywienie i ubezpieczenie.
Zapisy pracownia@fabrykainspiracji.org

Szkoła Językowa Ara (ul. Duńska 27A)
27 – 29.12.2017

Szkoła Językowa Ara  zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat do udziału w zajęciach językowo-kreatywnych. Warsztaty będą prowadzone w języku ANGIELSKIM oraz NIEMIECKIM.

Szczegółowy plan zajęć:

27.12.2017 r. (środa) – COOL CHEMISTRY REACTIONS, czyli pamiętaj chemiku młody wlewaj zawsze kwas do wody!

Na samym początku naukowej podróży młodzi naukowcy zapoznają się co nieco z właściwościami niektórych substancji chemicznych – wspólnie wykonają szalone eksperymenty z cieczą nienewtonowską. Podczas warsztatów samodzielnie, ale pod czujnym okiem Pani Chemiczki stworzą własną fabrykę chmur, a przy okazji porozmawiają trochę o dwutlenku węgla.

28.12.2017 r. (czwartek) – MASTER OF ARTS, czyli sensoplastyka dla smyka!

Podczas kolejnych warsztatów dzieci udoskonalą umiejętności manualne, tworząc tajemniczo brzmiące eksplodujące pudełka! Przy okazji czekać będzie na dzieci interesująca podróż w kosmos – zbudują szkielety odlotowych rakiet. Wycieczkę umili słownikowy wodospad.

29.12.2017 r. (piątek) – IT’S NOT MAGIC – IT’S PHYSICS! czyli magia fizyki!

W ostatnim dniu warsztatów dzieci porozmawiają o otaczającym nas świecie, skupiając się przede wszystkim nad tajnikami sił dynamiki. W dowcipny i zrozumiały sposób zostaną wytłumaczone zasady działania praw fizyki w tunelach aerodynamicznych, łącząc naukę wraz z zabawą. W tym dniu dzieci będą kontynuować podróż kosmiczną budując silnik odrzutowy!

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona – obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem 502 224 002, mailowo: biuro@ara.edu.pl lub osobiście w biurze szkoły.

Koszt: 330 zł (27-29.12.)

Dla Klientów Szkoły Językowej ARA, Expert Kids, KanGo Tenisowe Maluszki przewidziane rabaty!

Cena zawiera:
– zajęcia warsztatowe w języku angielskim i języku niemieckim z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną,
– materiały do warsztatów,
– obiadek oraz napoje,
– pamiątkowy dyplom,
– drobny upominek.

Mały Inżynier (ul. Chodkiewicz 7/4)
27 – 30.12.2017

Na uczestników czekają codziennie nowe wyzwania, mnóstwo fantastycznych eksperymentów oraz niesamowite przygody z robotami! Warsztaty odbywają się w okresie okołoświątecznym od godziny 9:00 do 16:00 (dodatkowo bezpłatna świetlica w godzinach 8:00 – 17:00). Zapewniamy pełne wyżywienie (drugie śniadanie, II daniowy obiad, podwieczorek) oraz opiekę wykwalifikowanych instruktorów.

27.12.2017-> Fabryka Prezentów (7-12 lat)
Elfy nigdy się nie nudzą! Co powiecie na to żeby zobaczyć jak spędzają czas w fabryce prezentów? Czeka na Was wiele doświadczeń i eksperymentów, które na pewno są elfom dobrze znane. Tego dnia będziecie mieli szansę samodzielnie stworzyć miedzy innymi Mikołaja wspinającego się po kominie oraz aniołka z drewna.

28.12.2017->Śniegowe roboty w akcji (7-12 lat)
Wszystkie dzieci wiedzą, że bitwa na śnieżki to nie przelewki. Należy się dobrze do niej przygotować i opracować niezawodną strategię. Na warsztatach zbudujemy wyrzutnię śniegowych kul oraz wielki pług do odśnieżania pola bitwy!

29.12.2017->Mroźna Kraina (7-12 lat)
Mroźna kraina to warsztaty dla miłośników zimowych zabaw. Wspólnymi siłami zamkniemy śnieżną zamieć w kubeczku. Dowiemy się jak wyprodukować śnieg, który przetrwa cały rok i udowodnimy, że gwiazda betlejemska to nie tylko świąteczna ozdoba.

30.12.2017 ->Sylwestrowa zabawa (7-12 lat)
Wspólną zabawę rozpoczniemy od eksperymentowania w obłokach suchego lodu. Podejmiemy się zadania schwytania tajemniczej mgły w bańce mydlanej, skosztujemy magicznego drinka, a mieniący się brokat zamkniemy w superlepkiej cieczy.

Zapewniamy:
– warsztaty w godzinach 9.00 – 16.00;
– opieka nad dziećmi w godzinach 8.00-17.00;
– pracę indywidualnie i w dwuosobowych zespołach;
– grupy do 16 osób;
– opiekę wykwalifikowanych instruktorów;
– pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, przekąski oraz soki owocowe)
– wszystkie materiały dydaktyczne;
– upominek od Małego Inżyniera;

Zapis przez stronę: www.malyinzynier.pl/terminy/szczecin
Przy zapisie na więcej dni – cena promocyjna !
Cena: 110 -130 zł/ dzień

Zwiedzanie Filharmonii (ul. Małopolska 48)
27 – 29.12.2017

Filharmonia w Szczecinie zaprasza na zwiedzanie budynku, który został okrzyknięty ikoną europejskiej architektury. Wycieczki rozpoczynają się o godz. 16.00  w przerwie świątecznej 27, 28 i 29 grudnia 2017 roku.

Każda wycieczka trwa około 30 minut. Trasa rozpoczyna się w holu Filharmonii i obejmuje salę kameralną, symfoniczną, Poziom 4., a także Sklep z pamiątkami i wydawnictwami.

W zwiedzaniu Filharmonii mogą brać udział turyści indywidualni (małe grupy, rodziny). Oprowadzanie odbędzie się niezależnie od ilości chętnych, którzy zgłoszą się danego dnia. Bilety można kupić na godzinę przed rozpoczęciem wycieczki w kasie Filharmonii, w cenie 5 zł.

Liczniejsze grupy zorganizowane proszone są, tak jak dotychczas, o umówienie zwiedzania pod numerem telefonu +48 91 431 07 27.

Warsztatownia (ul. Małopolska 5/2)
27 – 29.12.2017

Trzy atrakcyjne dla dzieci (6-10 lat):
– profesjonalna opieka 8:30-16:30 w małej grupie
– codziennie praca kreatywna (rękodzieło, wspaniałe prace, które będą pamiątką i dekoracją pokoju)
– zabawa w pokojach zagadek Piracka Przygoda i Leśne Trolle
– strefa relaksu (szlafroczki, aromaterapia, mydełka, chillout)
– wyżywienie (zupa+II danie)
– spacer-zwiedzanie (jeśli warunki pogodowe będą sprzyjające)
– uśmiech, emocje, radość, spokój dla rodziców

27-29/12 2017, 8:30-16:30, cena: 120 zł/dzień
Zapisy: kontakt@warsztatownia.info, pytania: 502 523 884

Baw się i buduj (ul. Bogusława X 45/9)
27 – 29.12.2017

W dniach wolnych od szkoły Baw się i buduj zaprasza dzieciaki w wieku 6-12 lat na campy z klockami i robotyką. Opieka w godzinach 7.30 – 16.30, a więc każdy rodzic, który w tych dniach pracuje, może zostawić dziecko w dobrych rękach. Każdy dzień to warsztaty z innymi klockami i o innej tematyce:

1. 27 grudnia (środa) – Nowocześni pomocnicy św. Mikołaja

Jeżeli ktoś jeszcze wierzy, że w XXI wieku przy tak dużej liczbie dzieciaków na świecie i takiemu postępowi technologii, św. Mikołaj ma do pomocy tylko elfy i renifery, to jest w poważnym błędzie. Otóż idąc z duchem czasu, Mikołaj potrzebuje zautomatyzowanych robotów, które będą zajmowały się segregowaniem i dostarczaniem prezentów. Uczestnicy campów zbudują i zaprogramują takich nowoczesnych pomocników z użyciem klocków VEX IQ

2. 28 grudnia (czwartek) – Śniegowe zabawy w wersji 2.0

Czy tego dnia spadnie prawdziwy śnieg? Tego nie jesteśmy w stanie zagwarantować. Możemy natomiast zapewnić, że zajęcia w tym dniu będą bardzo śnieżne. Wykorzystamy klocki K’nex, Plus-Plus, czy Lego, aby stworzyć wyrzutnię dla kulek śnieżnych i inne atrakcje, które sprawią, że dzieciaki zapamiętają tę zimę jako bardzo przyjemną.

3. 29 grudnia (piątek) – Sylwestrowy Minecraft

Stawiasz jeden element, później drugi – powstaje Twoje pierwsze schronienie. Odkrywasz kopalnię i tworzysz coraz bardziej okazałe konstrukcje. Wzorem popularnej gry stworzymy wystrzałowy świat, gdzie nie obowiązują żadne limity. Oprócz budowania, zaprogramujemy roboty i weźmiemy udział w serii wyzwań, które sprawią, że na twarzach dzieciaków pojawią się wypieki:)

Co zapewniamy?
program pełen atrakcji
opiekę instruktora
drugie śniadanie i obiad
wodę do picia i ciepłą herbatę:)

Koszt udziału w campach: 110zł za jeden dzień lub 90zł za jeden dzień (przy rezerwacji miejsca do 8 grudnia lub przy rezerwacji na 3 dni campów).
Rezerwacje miejsc: biuro@dzieciaki-buduja.pl lub 507-663-684

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl