Baza firm

Reklama

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Our World Explorers Club ™

small logo sizeOur World Explorers Club ™ jest programem edukacyjnym wspieranym przez B&S Centrum Nauczania, założonym
w Szczecinie w
1999 r przez Beatę DeSantis. W latach 1999-2017 liczba absolwentów szkoły B&S przekroczyła 4000.
We współpracy z National Geographic Learning oraz z Parkami Narodowymi w USA wprowadziliśmy nowy projekt
o nazwie “Klub Podróżnika Świata”, są to wirtualne podróże do Amerykańskich Parków Narodowych, stacji kosmicznej NASA, kolonii pingwinów na Antarktydzie i wiele innych, video rozmowy na żywo dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii video streaming w HD.

Celem naszych warsztatów jest połączenie nauki języka z naturą, tworząc świadomego obywatela świata.
Na zajęciach dzieci będą uczyć się języka angielskiego, podróżując po świecie i po krajach anglojęzycznych, odkrywając piękno natury, ucząc się o faunie i florze, o problemach środowiska i sposobach jak im zaradzić.

Czy kiedykolwiek marzyłeś aby odkryć centrum lotów kosmicznych NASA? Czy marzyłeś o odwiedzeniu Parku Yellowstone w USA i zobaczeniu na żywo gejzerów oraz niedźwiedzi Grizzly? Czy zastanawiałeś się jakby to było, gdybyś przeniósł się do epoki Jurajskiej aby “oko w oko stanąć” z dinozaurem w największym parku dinozaurów w USA? A gdyby tak nurkować z rekinami i odkryć życie podwodne na rafie koralowej na Florydzie?”

To wszystko i nie tylko to jest teraz możliwe dzięki naszemu programowi podróży językowych po USA. Nasi wyszkoleni nauczyciele we współpracy z amerykańskimi strażnikami parków oraz pracownikami instytucji naukowych będą na żywo opowiadać i nauczać o ciekawostkach z danego tematu. Warsztaty wyłącznie w języku angielskim.

Na zajęciach wykorzystywane będą metody aktywizujące, które zwiększają czynny udział uczestników warsztatów w procesie uczenia się, rozwijają kreatywność i otwartość uczniów i pomagają szybciej i łatwiej opanować materiał prezentowany podczas warsztatu.

Ukończenie wszystkich 10-ciu podróży jak i wypełnienie paszportu naklejkami po przebytych warsztatach, uprawnia do otrzymania certyfikatu ukończenia programu wraz z nagrodą książkową dla uczestnika.

Poza warsztatami oferujemy ciekawe i wyjątkowe kursy językowe oparte na podręcznikach National Geographic Learning, które zaszczepiają w dzieciach pasję związaną ze zdobywaniem wiedzy, podróżowaniem po świecie a także pielęgnują w nich naturalną ciekawość świata.

Warsztaty dla dzieci od lat 8, kursy dla dzieci od lat 5.

Kontakt ze szkołą: sekretariat@bscentrum.pl strona www.bscentrum.pl

Dołącz do nas na Instagram/OurWorldExplorersClub

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl