Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

Fundacja Mam Marzenie!

Fundacja Mam Marzenie rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Od 2015r.  na stronie Szczecindladzieci.net.pl tworzę wpis i wydarzenie – Akcję Charytatywną dotyczącą półkolonii w Szczecinie. Firmy, które chcą zaprosić dzieci na swoje półkolonie muszą wpłacić dowolną kwotę na wybranego przeze mnie i fundację, marzyciela. Dzięki tym wpłatom dorzuciliśmy małą cegiełkę do realizacji marzeń!
A może obok Ciebie mieszka dziecko, które jest poważnie chore i ma swoje małe niezrealizowane marzenia? Fundacja zaprasza do kontaktu w sprawie zgłaszania dzieci – marzycieli i w sprawie wolontariatu.

Koordynatorem Fundacji Mam Marzenie oddziału w Szczecinie jest Agnieszka Kurlapska agnieszka.kurlapska@mammarzenie.org.

Jeszcze w tym tygodniu na stronie Szczecindladzieci.net.pl ruszamy z kolejną akcją charytatywną i propozycjami na półkolonie letnie 2017!

plakat na oddziały

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl