Baza firm
Baza firm

Książki dla dzieci

PATRONAT

Współpraca

Zapisz się do naszego newslettera

„Chopin. Melodia życia malowana piaskiem”/31.03.2017r

Bardzo się cieszę, że mogłam objąć patronatem medialnym koncert w wykonaniu Tetiany Galitsyny „Chopin. Melodia życia malowana piaskiem”.

„Chopin. Melodia życia malowana piaskiem” w wykonaniu Tetiany Galitsyny – gwiazdy Mam Talent.
Koncert dla prawdziwych koneserów, muzyka wielkiego kompozytora na żywo.
Unikalne połączenie fortepianu i animacji piaskowej, pokaże wrażliwą duszę geniusza.
Tetiana Galitsyna – prekursorka sztuki malowania piaskiem w Polsce, opracowała i zaprezentowała swój program szerokiej publiczności z końcem lata 2016 roku. Spotkało się to z niesamowitą radością i entuzjazmem oglądających.
Autorka „teatru piasku” w swoim występie przedstawia ważne chwile z życia Fryderyka Chopina – jego emocje, miłość, pasję i niesamowitą tęsknotę za ojczyzną. W ciągu trwania koncertu, przeżywamy na nowo pełne wzruszeń życie tego wyjątkowego kompozytora. Możemy cieszyć się jednocześnie jedyną w swoim rodzaju sztuką animacji piaskowej oraz granych na żywo utworów Fryderyka Chopina na fortepianie.
Nie wystarczy o tym przeczytać, to trzeba zobaczyć i osobiście doświadczyć magii połączenia muzyki oraz teatru piasku Tetiany Galitsyny.
Zapraszamy 31 marca 2017 roku o godz. 19:00 do Sali Koncertowej w Szczecinie.
Bilety dostępne na bilety.fm
https://www.youtube.com/watch?v=W84F2NElxkk
 

Comments are closed.

Copyright © 2018 Szczecin dla dzieci, Atrakcje, Imprezy, Urodziny, Wydarzenia, dla dzieci, miejsca, informacje dla rodziców, Szczecin - All Rights Reserved
Powered by WordPress & Atahualpa
Grafika: axiommedia.pl